Bitget Kripto Para Borsası, Galatasaray SK ile Sponsorluk Anlaşması Yaptı

Bitget Kripto Para Borsası, Galatasaray SK ile Sponsorluk Anlaşması Yaptı

Bitget küresel lider kripto para borsası ve Galatasaray Spor Kulübü, 2021-22 sezonunda geri kalanı dönem için için sponsorluk anlaşmasına imza attıklar. İmza törenini düzenledikleri basın toplantısı ile duyurdular. Galatasaray ile yapılan bu sponsorluk anlaşması, Bitget’i futbol ve de basketbol takımlarında birden çok platformda ve medyalarda resmi kripto ortağı olarak gösterecekler. Bitget aynı zamanda da, Galatasaray Futbol A Takımı’nın da şort sponsoru, Erkek Basketbol Takımı’nın ise ise sırt sponsoru anlaşması yaptı.

Basın toplantısında konuşmay yapan Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı; “Kulübümüz için sponsorluklar sadece futbol ve basketbolda değil tüm branşların sürdürülebilir başarıları için büyük önem taşımaktadır. Sponsorluklar karşılıklı bir fayda sağlama modelidirler. Kulübümüz bu sayede ilgili branşlara mali kaynaklar sağlarken, sponsor şirketler ise dünya üzerinde yüz milyonlarca taraftarı olan bir dünya markası ile satışlarını arttırmak yönünde faydalar oluşturuyor. Bu vesilesi ile, Bitget şirketine bu zamanda Galatasaray’ın futbol ve basketbol takımlarına verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum.”

Bitget Bölgesel İş Geliştirme Başkanı Muhammed Tasasız ise; Öncelikle böyle büyük bir anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bitget olarak Türkiye’de çok büyük atılımlar yapmak için her zaman hazır bulunuyoruz. Bunun en önemli adımlarından birisini de Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Galatasaray ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma ile attık. Türkiye’de gelişmekte olan ve ilginin çok büyük olduğu bir kripto alanı mevcut. Bitget Türkiye ekibi olarak, kripto sektörünün geliştirilmesi adına yapılması gereken her türlü adımı atmaya hazırız.”

Bitget CMO’su Yvonne Tee; “Bugün bu harika ortaklığın bir parçası olduğumuz için çok heyecanlıyım. Dünyada en hızlı büyüyen kripto borsalarından birisiyiz. Bitget artık Türkiye’de olduğu için çok mutluyum. Bu piyasada muazzam bir kripto potansiyeli görmekteyiz ve gerçekten inandığımız şeyi paylaşmaktan çok büyük bir sevinç duyuyoruz. Herkes kriptolar hakkında bilgi sahibi olmayı hak ediyor. Burası herkesin kripto ile etkileşime girmesine yardımcı olacak yenilikler getirdiğimiz bir yer. Bitget’te tüm karmaşıklıkları ortadan kaldırıp işlem yapmayı her zamankinden daha kolay hale getirerek sizler için basitleştiriyoruz. Biz insanların kriptoyu daha iyi anlamalarını ve kriptoyu benimseyecekleri zamanın geldiğini bilmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Kriptoyu öğrenmenin en iyi zamanı da tam şu an. Son olarak bu vesileyle Galatasaray ve Capital Sports Media’ya bunun gerçekleşmesi adına sarf ettikleri büyük çaba için teşekkür ediyorum.”

Capital Sports Media aracılığı ile Galatasaray ile yapılan anlaşma, Bitget’in 120 seneyi aşkın bir geçmişe sahip bir İtalyan futbol devi olan Juventus’un yanı sıra ayrıca espor takımları Professional Gamers League (PGL) ve Team Spirit’le olan iş birliklerini takip ediyor. 2011 yılında Natus Vincere’den bu yana uluslararası şampiyonlar olurken, 18 milyon ABD doları ile espor tarihinde en büyük ödül havuzunu güvence altına aldı.