Biyonik adam Szalai

Biyonik adam Szalai

Takımın vazgeçilmezi olan Macar stoper, soğuk suyla duş alıyor ve tesislerde sürekli yüzüyor. Antrenör eşliğinde ağırlık çalışıp günde ekstra 30-40 dakikalık özel bir program uyguluyor.

SEZON başından bu yana Fenerbahçe ve Macaristan Milli Takımı’nda şimdiden 28 resmi maça ulaşan Attila Szalai’nin müthiş istikrarı dikkat çekiyor. Başarılı stoper bu formunu korumak için çok çalışıyor. Antrenmandan sonra tesislerden ve maçın ardından stattan en son ayrılan isim olan Szalai mutlaka soğuk duş alıyor. 24 yaşındaki oyuncu her idman sonrası tesislerdeki havuzda yüzerek vücudunun tüm kaslarını çalıştırmaya devam ediyor.

Kaslarını onarıyor

ATTİLA Szalai soğuk suyla duş alarak ve soğuk su havuzuna girerek antrenman sırasında ve maçlarda yoğun çalışan kaslarının onarımını sağlayıp oluşabilecek herhangi bir enflamasyonun önüne geçiyor. Fiziksel çalışmalarını da hiç aksatmayan Szalai antrenör kontrolünde ağırlık çalışmaları da yapıyor. Takım antrenmanlarının dışında günde ekstra 30-40 dakika çalıştığı bir özel program uygulayan Macar oyuncu, kardiyo egzersizleri de yapıyor.