Demir Country, 220 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa başladı

Demir country

Demir Grup dün yapmış olduğu basın toplantısında 2018-19 yılları içinde tolam 2.5 milyar Liralık yatırımını hayata geçireceğini anlattı. Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, 2.5 milyar liralık yatırımın 500 milyonu enerji alanına 2 milyar liralık kısmının ise gayrimenkul alanına olacağından bahsetti.

Dün lasnman sonrası satışarına başlanan Demir County projesi İstanbul’un güzide semtlerinden Beylikdüzü’nde hayata geçecek. Toplam 1166 dairenin ve 112 ticari birimin yer alacağı Demir Country projesi 60 dönüm arazi üzerinde yükselecek. Hamit Demir, Türkiye’de 5, Almanya’da 2, Ukrayna’da ise 2 proje daha hayata geçireceklerini söyledi, Türkiye’de Göktük’de kentsel dönüşüm projsei ile Hadımköy’de 600 dairelik projeyi ve Sefaköy’de ise 130 dairelik butik bir proje ile Çorlu’da 160 dönümlük bir arazide ise sanayi sitesini yaşama sunacakların diel getirdi.

Demir Country’de daire fiyatları metrekaresi 3 bin 200 TL’den başlıyor

Projede daire fiyatları en uygun 1+1 daire 220 bin TL’den başlıyor. En düşük metrekare fiyatı olarak 3 bin 200 TL’den başlayıp 4 nin 500 TL’ye kadar çıkıyor. 100 metrekare en uygun dairenin fiyatı 450 bin TL. Ayrıca projede herşeyi kendine özel olan villa tipi tribleks konutlar yer alacak. 40 adet bulunacak bu villaların herşeyi kendine özgü olacak. Fiyatları ise 780 nin TL’den başlayıp  milyon 500 bine kadar çıkıyor.

Demir Country projesi satışları hakkında bilgi veren Demir, ‘Beylikdüzü’nün kalbi Yakuplu bölgesinde yükselen Demir Country projemiz, bu dönemde kazançlı yatırım ve üst düzey yaşam konforunu aynı anda sunan zengin donanımıyla satışlarımıza yön veriyor. 1160 daire ve 112 ticari üniteden oluşan Demir Country projesi mimarisi ve sosyal yaşam alanlarıyla Beylikdüzü’nün çekim merkezi olacak. 400 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirdiğimiz Demir Country projemizin satış sonrası toplam hedeflenen gelir minimum 570 milyon TL’ye ulaşmasını hedefliyoruz. Demir Country, Beylikdüzü’nde gerçek İstanbul’u yaşamak ve yatırımcıların yüksek kazancı için en cazip projelerden birisi olacak“ dedi.