Vesen Yalıları’nda satış fiyatları ne kadar?

Vesen Yalıları’nda satış fiyatları ne kadar?

Vesen Yapı tarafından, İller Bankası’nın Tuzla Mercan’da denize sıfır konumda yer alan 40 bin 795 metrekarelik arsası üzerinde hasılat paylaşımı ile hayata geçirilen Vesen Yalıları, 8 haziran 2021 tarihinde yapılan basın toplantısı ile yatırımcılara tanıtıldı.

Vesen Yalıları, zemin+3 katlı 16 bloktan oluşurken 3.5+1, 4.5+1 ve 5.5+1 kat planlarında toplam 158 adet yalı dairesinden oluşuyor. Yalı projesinde konutların metrekare satış fiyatları 5.000 Dolardan başlarken, en uygun konutun satış fiyatı ise 1.259.000 Dolar’dan başlıyor. Vesen Yalıları projesinde lansmana özel olarak kısa bir süre için 1 Dolar, 15 TL’den sabitlenmiş durumda. Tuzla’nın il marka projesi olan ve İstanbulda denize sıfır konumda tek proje olan Vesen Yalıları’ndan konut almak isteyenler Halkbank’tan aylık 1.37 vade oranıyla konut kredisi alabilecekler.

Vesen Yalılarında konum ve donatılar

Projede yüksek tavanlı daireleri, konutlara özel teras ve bahçe alanları, zengin sosyal tesisleri, geniş yeşil alanları, akıllı ev sistemleri gibi detaylara sahip olan projenin konumu ise Marmaray ve E5 Karayolu’na 5 dakika, TEM Otoyolu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta. Mercan Tuzla Vesen Yalıları, bölgedeki alışveriş merkezlerine 5 kilometre, hastanelere ve üniversitelere ise 10 kilometre gibi bir mesafede yer almakta.

Mercan Tuzla Vesen Yalıları Projesinde konutların teslimleri ise 18 ay sonra yapılması planlanıyor.