Breeze De Mar projesi nerede, fiyatlar ne kadar?

breeze de mar

Amerika’nın Florida eyaletinde Orlando’da yatırım fırsatı sunan 3 türk yatırımcı ortaklı Breeze De Mar projesi Breeze De Mar projesi, Disney Eğlence merkezi, Disney Shop, NASA Uzay Üssü gibi Orlando’nun outlet alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam yanında yer alıyor.

Yılda 70 milyona yakın yerli ve yabancı turisti ağırlayan Orlando bölgesinde, çok keyifli bir yaşam ve çok değerli bir yatırım fırsatı sunan Breeze De Mar projesi geçen sene 28 Mart 2017’de lansman satışlarına başlamıştı. Breeze De Mar’ın reklam yüzü Serdar Ortaç, eşi Chloe Ortaç olmuştu.

Breeze De Mar Orlando Projesi , Amerika’da %20 peşinatla yatırımcısına para kazandırarak yatırım yapmasını sağlayan bir “Resort- Hotel”  projesidir ve konutlarda fiyatlar 114.000 Dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Breeze De Mar Orlando projemizi benzerlerinden ayıran en önemli özelliği,  yatırımcısına garantili net %7 kira getirisi vermiş olmasıdır.

Projeyi diğer projelerden bir adım öne geçiren özellikler:

– 30 yıla varan mortgage seçenekleri

– Dairelerin full mobilyalı ve beyaz eşyalı olması

– %20 Peşinat

– %7 garantili net kira getirisi

– Kira getirisinin dolar üzerinden olması

Sosyal donatıları

Breeze de Mar’ın önemli artılarından biri çok kaliteli bir sosyal yaşam sunmasıdır. Açık yüzme havuzu, Spa merkezi, fitness salonu , sauna ve buhar odası, masaj odaları , tenis kortu, basketbol sahası, toplantı salonu, lounge alanı bulunmaktadır. Bunun dışında sınırsız internet,resepsiyon, bellboy hizmeti , vale hizmeti, concierge hizmeti, 7/24 güvenlik ve ücretsiz teknik servis hizmeti bulunmaktadır.

Breeze De Mar’da ödeme planı;

breeze de mar fiyatları

 

breeze de mar fiyatları

 

breeze de mar fiyatlarıBreeze De Mar nerede

breeze de mar nerede