TORKAM E5’te 395 bin TL’den satışlara bugün başlandı

TORKAM E5’te 395 bin TL’den satışlara bugün başlandı

Torkam İnşaat’ın hayata geçirdiği yeni projesi olan “Torkam E5”de konut ve ofislerin satışlarına metrekaresi 7 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

TOKİ’nin satışa çıkardığı İstanbul’da Küçükçekmece–E5 Otoyolunun hemen cephesinde konumlanan arsada inşaatı yükselen Torkam E5 projesinde inşaata başlanarak yaşamın başlaması için geri sayım sürecine girildi.

Torkam E5 projesinin hemen yanı başındaki metrobüs durağı ile E5 üzerindeki ulaşım hacmine, Yenikapı–Sefaköy’den geçecek olan Metro hattı da dahil edildiğinde Torkam E5, ekstra olarak günlük 700 bin kişiye aşkın bir aktarım hattı haline gelecek.

Torkam E5 projesi, bu bölgenin en çok hareketli kalabalığın yoğun olduğu işlek olan E-5 karayoulu üzerinde Atatürk Havalimanının hemen yanında yükseliyor. Projenin artısı E5 Otoyolu’na bitişik olan konumunun yanı sıra, ilerleyen zamanda hemen kapısına gelecek Metro durağıyla da dikkat çekiyor.

Proje yatay mimari şeklinde 3 kattan oluşuyor

Torkam E5 Projesi ayrıca yakın zamanda 3. havalimanının devreye girmesi ile Atatürk Havalimanının yıkılarak dünyanın en büyük parklarından birine dönüşecek. Projenin hemen yanında yer alacak. Amerika’da bulunan Central Park benzeri olacak ama o parkın tam 3 katı büyüklüğünde olacak Millet Bahçesi’nin yapılması ile bu bölgeye çok değer katacak

3 kattan oluşacak Torkam E5, yatay mimari ile bölgenin gelişiminde örnek olarak bulunacak, yaklaşık 21 bin metrekare arsada yapılıyor. Bulunduğu noktada metro durağı ile bütünleşecek bir yapıda yükselecek olan Torkam E5 projesi zemin katın altında da toplam (-7) kat bulunacak.

Toplamda 127 bin metrekareye ulaşan inşaat alanına sahip projede 234 rezidans daire, 117 adet ofis ve 310 adette cadde mağazasından oluşuyor. Yatay mimari ile yükselen projede ayrıca 896 araçlık büyük bir otopark da yer alacak.

torkam e5 satista

Torkam E5’de metrekare fiyatları 7 bin 500 liradan başlıyor

Satışa başlanmadan önce yoğun bir talep gören yatay mimariye sahip olan projede, ilk satış dönemine özel olmak üzere konutlarda metrekare fiyatları, bu bölgenin ve projenin yapılacak donatılarına kıyasla çok ekonomik seviyelerde tutulmaya çalışılmış. Konut almak isteyenler banka aracılığıyla almak isterse 120 ay vade için 0,98 faizli satışlardan faydalanabilecek, konutların satışlarında başlangıç metrekare fiyatları olarak 7 bin 500 TL’den başlıyor.

Trıkam E5’de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. Rezidans dairelerin büyüklükleri ise 54 ile 124 metrekare, arasında değişiyor, ofislerde ise 78 ile 178 metrekare arasında yer alıyor.

Torkem E5 projesşnde teslimlerin Ekim 2020’de yapılması planlanıyor.

Torkam E5 iletişim
TEL: 444 45 43
WEB: http://torkame5.com/