0,95 vade ile Resim İstanbul Nefes’te avantaj devam ediyor!

0,95 vade ile Resim İstanbul Nefes’te avantaj devam ediyor!

Ortadoğu Grup tarafından 81 bin 433 metrekare arazi üzerine

RESİM İSTANBUL

RESİM İSTANBULL

üç etap olarak toplam 28 bloktan inşaa edilen Resim İstanbul Nefes’te fiyatlar 287 bin lira ile 945 bin lira arasında değişiyor.

Ortadoğu Grup tarafından, İstanbul’un oksijen oranı en yüksek yerlerinden biri olan Aydos Ormanı’nın yanı başında inşa edilen Resim İstanbul Nefes  Projesi’nde, hiç peşinat ödemeden, 3 bin liradan başlayan düşük taksitler ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Ayrıca farklı ödeme seçeneklerinin de yer aldığı kampanyada 36 ay vade farksız firma finansmanı imkanı da bulunuyor. Hem doğanın içinde sağlıklı yaşamak hem de merkezi noktalara kolay ulaşmak isteyenlerin tercihi olan  Resim İstanbul Nefes  Projesi, 81 bin metrekare arsa üzerinde üç etapta oluşan toplam 28 blok yer alacak. daire seçenekler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinin yer aldığı projede, fiyatlar 287 bin lira ile 945 bin lira arasında değişiyor.

İlkbahar kampanyası ve proje hakkında bilgi veren  Ortadoğu Grup  İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür: “Resim İstanbul Nefes etabı, projemizin Aydos Ormanı’na en yakın ve en özel etabı. Blokların tamamı güney cepheli, balkonlu, ferah ve aydınlık daireler. Yaptığımız ilkbahar kampanyasıyla ister peşinatsız, ister vade farksız ödeme seçeneklerimizle herkese daire sahibi olma fırsatı sunuyoruz” dedi.

Resim İstanbul Nefes’te doğayla iç içe ve sağlıklı bir yaşam

Bu proje doğanın tam kalbinde yer almak ama İstanbul’un da dinamik yapısından kopmamak isteyenlerin tercih edeceği Resim İstanbul Nefes, açık ve kapalı alanlarıyla sakinlerine dopdolu bir yaşam vaad ediyor. Yüzde 81,3’ü açık alan olarak tasarlanan bu projede, muhteşem peyzajının yanı sıra sosyal alanlarıyla da fark yaratıyor. Projede yer alan kapalı sosyal tesiste kapalı havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor. Resim İstanbul Nefes’te dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor.

Projede teslimler 2017’de olacak

Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul’un son etabı Resim İstanbul Nefes’te teslimlerin 2017 yılının Mayıs ayından itibaren başlaması düşünülüyor.

Resim İstanbul Nefes’te 0,95 vade avantajı sağlanıyor. Projede ayrıca 0 peşinat ve yüzde 10 indirim imkanı da bulunuyor.

Telefon irtibat: 444 53 18

Web: https://www.resimistanbul.com/

Murat DEMİR