Ferko Signature ofislerinin yüzde 80’i satıldı

Ferko Signature ofislerinin yüzde 80’i satıldı

Ferko signature

Ferko tarafından İstanbul Levent’te hayata geçirilen Ferko Signature, dünyaca ünlü mimar Norman Foster’ın imzasını taşıyor. Projede ofislerin yüzde 80’i satıldı. 30 kattan oluşan projede 15’nci kata ulaşıldı.

Hayata geçirdiği nitelikli ve çok özel projelerle adından söz ettiren Ferko’nun İstanbul Levent Büyükdere Caddesi’nde inşaası deam eden Ferko Signature’da 15. kata ulaşıldı. inşaatın yarısı tamamlanmasına rağmen yatırımcısından büyük ilgi gören proje 30 katlı olacak şimdiden ofislerin yüzde 80’i satıldı bile. Dünyaca ünlü mimar Lord Norman Foster’ın imzasını taşıyan bu proje, tasarımı ve mimarisinin yanı sıra teknolojik özellikleriyle de ofis hayatına farklı bir yorum getirecek Ferko Signature’ın yıl sonunda tamamlanması planlanıyor.

ferko signature1
Ekran Resmi 2016-06-07 12.59.39

Ofisler İnşaat Bitince KiralanacakFerko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten Levent’in merkezinde, tüm bağlantı yollarına yakın olan Ferko Signature’un yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördüğünü söyledi. Toplamda 40 bin metrekare satılabilir alan ve 30 kattan oluşan Sign-1’deki ofislerin satışında hızla ilerlenirken, 10 bin metrekare brüt alan üzerine kurulan 6 katlı Sign-2’deki ofislerin kiralanması ise proje tamamlandıktan sonra gerçekleşecek.

Mimarisiyle göze hitap edecek

Lüks ve konforun bir arada sunulacağı Ferko Signature, rahat bir iş ortamı sunmak ve farklı ihtiyaçlara hitap edebilmek amacıyla profesyoneller tarafından yönetilecek olan Business Center’a da ev sahipliği yapıyor. Yüksek standartlarda planlanmış ofis ve toplantı odaları yer alan Business Center bünyesinde özel iş görüşmelerinin daha keyifli bir ortamda yapılmasını sağlayan Signature Lounge da yer alıyor. İş hayatına tamamen farklı bir dokunuş yapan Ferko Signature, ferah ve modern ofislerinin yanı sıra molalar için özel olarak kurgulanan ‘Kent Bahçesi’ ile de farklılığını ortaya koyuyor. ‘Kent Bahçesi’ konsepti ile oluşturulan yeşil alan, kafe ve restoranları da içinde barındıran bölge, iş yaşamının hızlı temposunda çalışanlar için soluklanacak mekan olarak ön plana çıkıyor.

Metrekare fiyatı 8 bin dolardan başlıyor

Merkezi konumu ile ön plana çıkan Ferko Signature, metroya 50 metre, Şişli – Mecidiyeköy’e 3 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 km, Maslak’a 6 km ve Taksim’e 7 km mesafede yer alıyor. Ferko Signature’da satış fiyatları, metrekaresi 8 bin dolar ile 12 bin dolar arasında değişiyor.

Murat DEMİR