Demet Akalın 4 milyon dolarlık villasında ilk yılını kutladı

Demet Akalın 4 milyon dolarlık villasında ilk yılını kutladı

Demet Akalın’ın 4 milyon dolarlık fiyatıyla çok konuşulan villasını satın almasının üzerinden bir yıl geçti. Villanın satışını yapan Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, Akalın’ın konutundaki birinci yılını sosyal medya üzerinden kutladı.

Pop müziğin güçlü isimlerinden Demet Akalın, uzun süredir almayı hayal ettiği villasına geçtiğimiz sene kavuşmuştu. Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın aracılığıyla gerçekleşen satış işlemi sonucunda, Akalın’ın Beykoz Acarkent’te aldığı A Tipi villa, 4 milyon dolarlık fiyatıyla uzun süre konuşulmuştu. Emlak şampiyonu olarak tanınan Başaran, sosyal medya hesabı üzerinden dün yaptığı paylaşımda, “İyi ki bu güzel villanın satışına vesile oldum canım. Sağlık, mutluluk ve huzurla otur inşallah”notuyla geçen yıl Akalın’la villa önünde çekildikleri fotoğrafları paylaşarak ilk yıl kutlaması yaptı. Akalın da bu paylaşıma, emojilerle süslediği bir “iyi ki” yorumuyla karşılık verdi.

Değeri 3,5 milyon lira arttı

Öte yandan, geçen seneki 3,57 lira’lık kur hesabıyla 14 milyon 316 bin 800 lira’ya mal olan 4 milyon dolarlık villanın şimdiki değeri ise artış gösterdi. Şu an 4,47 liradan işlem gören dolar nedeniyle o zamanki satışa göre 17 milyon 880 bin TL olan villanın fiyatı yaklaşık 3 buçuk milyon lira’lık bir artış göstermiş oldu