Ebru Şallı’ya eşi Uğur Akkuş’tan 15 milyon dolarlık malikhane hediye!

Ebru Şallı’ya eşi Uğur Akkuş’tan 15 milyon dolarlık malikhane hediye!

Ülkemizin Ünlü iş adamlerinde Uğur Akkuş’la evlenen Ebru Şallı’ya hediye malikane satın aldı. Daha önceleride eşinin vermiş olduğu pahalı hediyelerle gündem olan Ebru Şallı bu seferde eşinin hediye ettiği milyon dolarlık malikane ile gündem oldu.

Uğru Akkuş, 15 Milyon Dolarlık Malikane Aldı!

Ebru Şallı eşinin kendisine hediye aldığı milyon dolarlık malikane ile gündemi sarstı. Daha 3 aylık evli çift daha önce de pahalı hediyelerle gündeme gelmişti. Bu sdefa Uğur Akkuş eşi Ebru Şallı için bir daha kesenin ağzını açtı. Eşinin Hollywood yıldızları ile komşu olmasını sağladı.

3 aylık eşi olan Ebru Şallı için  ünlü işadamı Uğur Akkuş, ABD’nin Kaliforniya eyaletinde Los Angeles’ın Beverly Hills bölgesinde bir malikane satın aldı. Açık arttırma ile satışa çıkarılan malikaneyi en yüksek teklifi veren Uğur Akkuş satın alırken çiftin çocukları ile her fırsatta soluğu yeni evlerinde alacakları belirtiliyor.

Ev için tam 86 milyon türk lirası yani 15 milyon dolar ödeme yaparak evi satın alan çiftin yeni evinde 12 oda, özel bir spor salonu, tenis kortu ve iki havuzun olduğu belirtiliyor.

Daha öncede Bebek’te milyon dolarlık malikane hediye etmişti!

Uğur Akkuş eşi Ebru Şallı’ya daha önce de Bebek’te milyon dolarlık villasının tapusunu hediye etmiş yine eşine aldığı 200 bin liralık hediye tektaş yüzükle de gündem olmuştu.