Sıla’dan Bodrum’da kapalı gişede sürpriz düet

Sıla’dan Bodrum’da kapalı gişede sürpriz düet

KAPALI GİŞE KONSERDE SÜRPRİZ DÜET BODRUM’DA SILA İZDİHAMI

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği Harbiye konserlerinde, beş gün üst üste sahne alarak İstanbul seyircisine unutulmaz anlar yaşatan Sıla, Ege Turnesi ile hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. istanbul, Altınoluk, Ayvalık ve Çeşme’den sonra Bodrum biletleri de günler öncesinden tükenen Sıla’nın Bodrum konserinde son günlere kalan hayranları bilet bulamadı. Etkinliğin yapılacağı Antik Tiyatro’nun giriş kapısında zaman zaman izdiham yaşanırken, konser giriş kuyruğu etkinlik saatine doğru metrelerce uzadı.

Ege Turnesi kapsamında Bodrum’da sahne alan Sıla, Antik Tiyatro’yu hınca hınç dolduran binlerce hayranına unutulmaz bir konser verdi.

MUHBİR BODRUM’U KASIP KAVURDU

İstanbul’daki Harbiye konserinde sahnesinde ağırladığı Mabel Matiz ve Ceylan Ertem ile Bodrum’daki hayranlarına da hoş bir sürpriz yapan başarılı sanatçı, özellikle Mabel Matiz’le birlikte seslendirdiği Muhbir ile Antik Tiyaro’da alkış tufanı koparttı.

Gece boyunca Muhbir başta olmak üzere bir çok şarkısına telefon ışıkları ile eşlik eden ve tam anlamıyla bir görsel şova imza atan seyircilere teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Sıla, gecenin finalinde de kendisini yalnız bırakmayan seyircilerinin önünde eğilerek onları selamladı.

SILA’DAN BODRUMLU HAYRANLARINA YENİ KONSER MÜJDESİ

Öte yandan biletleri günler öncesinden tükenen Bodrum konserine yoğun talep olan Sıla’dan bilet bulmayan hayranlarına müjde gecikmedi. Sıla 1 Eylül Cuma akşamı ‘Heybeden Şarkılar’ konseriyle yeniden Bodrumlu hayranlarıyla bir araya gelecek.