Ofton İnşaat, dünya markası ideal Standard’ı tercih etti

Ofton İnşaat, dünya markası ideal Standard’ı tercih etti

Dünyanın önde gelen lider banyo markası olan Ideal Standard, Türkiye’de önde gelen inşaat projelerinin banyolarında yer almaya devam ediyor. Ofton İnşaat İstanbul ve Bodrum’da inşaatı devam eden Elysium markalı dört projesinde banyolarını Ideal Standard ile yapıyor.

Ürünlerinde fonksiyonellik, tasarım ve inovasyonu bulundurma felsefesiyle hareket eden dünya lideri marka Ideal Standard Türkiye’de birçok önde gelen gayrimenkul firmalarından Ofton İnşaat’ın Elysium Art Şişli, Elysium Serenity Kandilli, Elysium Elit Koşuyolu ve Elysium Miramar Bodrum projelerinin banyolarına modern ve zarif tasarımlarıyla damga vurdu.

Ideal Standard’dan sade tasarımlı Strada ve StradaO serileri
Asil ama bir o kadar da sade çizgilere sahip Strada Serisi’ne ait lavabo ve asma klozetler, yuvarlak ama sade tasarımla ıslak zeminlere modern bir hava katan StradaO Serisi’ne ait çanak lavabo ve asma klozetler, yenilikçi teknolojiler ve milimetrik hassasiyetle tasarlanan Strada armatürler projelerin konseptine uygun olarak seçildi.

Ofton 4 projede birden Ideam Standard dedi
İstanbul Şişli’de hayata geçen Elysium Art Şişli 214 odası ile, 90 konuttan oluşan Elysium Serenity Kandilli, 86 daire kapasiteli Elysium Elit Koşuyolu ve 50 villanın yer aldığı Elysium Miramar Bodrum, banyolarında Ideal Standard’ın Strada ve StradaO serilerini kullanıyor.