Zermeram’da Lansmana Özel Peşinatsız 12 Ay Vade Fırsatı

Zermeram’da Lansmana Özel Peşinatsız 12 Ay Vade Fırsatı

Zermeramda Lansmana Özel Peşinatsız 12 Ay Vade Fırsatı

Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin ortak girişimi olarak hayata geçen, Konyanın en büyük ve en kıymetli arazilerinden birinde yer alan Zermeram projesinde; Elmas Evler etabında cazip ödeme koşulları ile daire satışları başladı. Meram bölgesinin ayrıcalıklı projelerinden olan Zermeram’ın ilk etabında daireler, lansmana özel peşinatsız 12 ay vade imkanı ile satışa sunuluyor. Banka kredisi olmaksızın avantajlı ödeme koşulları ile konut alma fırsatı sunduklarını belirten  Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş’den Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Harun Toftamış, Elmas Evlerin, Konyanın sahip olduğu yaşam kültürü ve alışkanlıklarının günümüz ile en iyi şekilde harmanlanarak tasarlanmış, özel bir proje olduğunu dile getirdi.

Konyada temiz hava ile manzaranın buluştuğu Meram bölgesinde yer alan Zermeram projesinde ilk etap Elmas Evlerin lansmana özel, peşinatsız 12 ay vade imkanı sunan kampanyası başladı. Her ihtiyaca yönelik farklı konut tiplerinin bulunduğu projenin, 80 bin m2 alana kurulan ilk etabında 205 daire ve 9 büyük ölçekli villa yer alıyor. 3+1den 5+1e kadar farklı daire tipinde konut ve 10+3 oturum planlı villaların bulunduğu Elmas Evler, konut sahibi olmak isteyenler için cazip ödeme koşulları ile satışa sunuldu.  Projenin bu etabındaki daireler 2024 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek.

Zermeram projesinde, değişen tüketici beklentileri ve sektör dinamiklerini en iyi şekilde değerlendirerek adımlar attıklarını belirten  Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş’den Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Harun Toftamış, Elmas Evler etabında tüm bu birikimlerden yola çıkarak özel bir kampanya hazırladıklarını belirtti. Toftamış “Zermeram bizim için çok önemli bir proje. Konyaya değer katacak işlerin arkasında olmak bizi mutlu ediyor. Gayrimenkul sektörü hem ulusal hem de global değişkenlerden hızlı etkilenen bir sektör. Buna rağmen Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. olarak süreçleri en iyi şekilde yürüterek bugüne ulaştık. Konyanın her geçen gün değer kazanan bir bölgesindeyiz. Konut, sosyal alan ve alışveriş merkezinin yer aldığı projemizin, Meram bölgesinde ayrıcalıklı bir yaşam alanı olarak konumlanacağına inanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Konut projelerini tasarladıktan ve ürettikten sonra en uygun ödeme koşulları ile konut arayışında olanlarla buluşturmaya çalıştıklarını belirten Toftamış “Her bir aşamasını titizlikle yürüttüğümüz projemizin Elmas Evler etabını; yine bize yakışan bir kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturuyoruz. Konyalıların ve Konya’da yeni bir hayat kurmak isteyenlerin aradıkları ayrıcalıklı yaşamı sunmak adına lansmana özel peşinatsız 12 ay vadeli ödeme planı oluşturduk. Güçlü finansal yapımız ile hayata geçirdiğimiz bu cazip kampanyanın ilgi göreceğine inanıyoruz. Bunu ön satış döneminde açıkça gözlemleme fırsatımız oldu ve ilk etabımızın yüzde 30’unun satışını gerçekleştirdik.” dedi.

Konya’da gayrimenkul yatırımının kıymetli bir yatırım aracı olmaya devam ettiğini ve konuta yönelik talebin arttığını belirten Toftamış “Son aylarda Konya’nın; deprem riskinin az olması sebebiyle,  iç göç almaya başladığını görüyoruz. Bununla beraber son dönemde, Marmara’nın üzerinde bulunan sanayi yükünün, Konya’ya taşınmasına yönelik haberler gündemde yer aldı. Bu gelişmenin neticesinde pek çok firmanın üretim, depolama, transfer merkezi gibi birimlerini buraya taşıması bekleniyor. Uzun vadeli olarak Konya’da başlaması planlanan bu gelişmeler ve beklentilerin arsa ve konut talebinde de artış olarak yansıyacağı düşünülüyor. Önümüzdeki günlerde hem ticari yapılaşmaya hem de bu dönüşümün beraberinde getireceği iş gücünün,  konut ihtiyacına yönelik birçok projenin hayata geçeceğini görebiliriz. Bu da Konya’nın ülkemiz ekonomisi için çok daha kapsamlı ve nitelikli değer üreteceğinin habercisi. Biz de Seha Yapı İnşaat A.Ş. ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. olarak bu süreçte birikimimizi en iyi şekilde değerlendirerek Konya’nın gelişiminde etkin rol üstlenme arzusundayız. Sürdürülebilir, yenilikçi, güvenilir konut ve ticari üniteleri hayata geçirmeye devam etmeyi hedefliyoruz.