Geçmişim izini günümiz mekanlarına taşıyan seri: Yurtbay Victoria Serisi

Geçmişim izini günümiz mekanlarına taşıyan seri: Yurtbay Victoria Serisi

Yurtbay Seramik, ürünlerini tasarlarken ‘Doğadan Sanata’ mottosu ile hareket eden iç mekanlardan dış mekanlara kullanıma imkan tanıyan Victoria Serisi ile o dönemin motiflerini günümüz teknolojisiyle tüketicinin beğenisine sunuyor.

Kendi sektörüne artı bir değer katan, doğaya saygılı çözümler üretmei ilke edinmiş Yurtbay Seramik’in,  tüketicinin beğenisine sunduğu Victoria Serisi, adı gibi o döneminin şık motiflerini üzerinde barındırıyor. İhtişamı, zarafeti, ince detayları ve güzelliği simgeleyen Victoria döneminden izler taşıyan seri, tercih edildiği alanlara şık bir görünüm kazandırıyor.

Geçmişten gelen seri

Geçmişten gelen geleneksel dokuyu modern teknoloji ile harmanlayan Victoria Serisi, 21.5cmx25cm özel ebada sahip. Yurtbay Seramik’in hijyen koşullarını üst seviyede sağlayan serisi Victoria, sadece iç mekanlarda değil, balkon, teras ve bahçe gibi dış mekanlarda da kullanılabiliyor.

Geçmişin klasikleşen çizgilerinin modern yaşama göre yeniden yorumlayan seri kafeler, restoran ve oteller için de alternatif oluşturuyor.

Sektöre ‘’önce kalite’’ anlayışıyla çözümler sunan Yurtbay Seramik’in, Victoria Serisi özgün mekanlara imzasını atıyor.