Bar Mare’de enfes kokteyllerin ve eşsiz Boğaz manzarasının keyfini çıkarın.

Bar Mare’de enfes kokteyllerin ve eşsiz Boğaz manzarasının keyfini çıkarın.

Del Mare Restoran’ın hikâyelerle dolu 200 yıllık taş binasının terasında açılan Bar Mare farklı, lüks ve kaliteli bir deneyim yaşamanın hayalini kuranlar için…

Buzların arasında sergilenen istiridyeler ve yepyeni kokteyller üstün kaliteli hizmet anlayışıyla buluşunca size özel Bar Mare ayrıcalığı ortaya çıktı. Özenli menüsü, profesyonel ekibi, 1800’lü yılların başında Osmanlılar tarafından inşa edilen özgün 3 katlı binası ile pek çok VIP davete ev sahipliği yapan ve seçkin misafirlerini ağırlayan Del Mare Restoran’ın terasında hizmete giren Bar Mare, yurtdışında oldukça benimsenen “Oyster Bar” kavramının Türkiye’deki öncüsü olma hedefi taşıyor.

Buzların arasında taze istiridye ve mevsime uygun deniz ürünleri

Başta istiridye olmak üzere enfes deniz ürünleri menüsüyle gurme lezzetler sunan Bar Mare; şampanya, beyaz şarap, isli İskoç viskileri ve kokteylleri ile mükemmel eşleşmeyi yakalıyor.

Bar Mare spesiyali “Chengelkoy Kokteyl”i mutlaka deneyin

Adını Bar Mare’nin konumlandığı eski İstanbul’un gözde semti Çengelköy’den alan Chengelkoy Kokteyl, Boğaz’ın pırıltılarını taşıyan farklı ve lüks bir tada sahip.

Gingerella, Passionist, El Burro ve Make Me Crazy mekânın diğer favori kokteylleri.

Müziğin Bar Mare hali

Her Cuma, Cumartesi ve Pazar gecesi DJ performansı olan Bar Mare, birbirinden çeşitli müzik zevklerine hitap ediyor. Lounge, jazz, easy-listening tarzı müziklerle şehrin ritmini tutan Bar Mare DJleri, klasik eğlence anlayışının çok ötesinde İstanbul enerjisini hissettiriyor.

Eğer siz de İstanbul Boğazı’na karşı Bar Mare özgünlüğünü lüksle deneyimlemek isterseniz; Del Mare’nin ücretsiz tekne servisinden faydalanabilir ya da kara yoluyla mekana kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.