Sestri Lifestyle Seyahat Gurusu Elçin Özkan, Private Luxury Europe’a katıldı

Sestri Lifestyle Seyahat Gurusu Elçin Özkan, Private Luxury Europe’a katıldı

Private Luxury Europe etkinliğine ev sahipliği yapan Bodrum Lujo, Sestri Lifestyle Seyahat Gurusu Elçin Özkan’ın da aralarında olduğu 120 katılımcı ile 130 alıcı, 2022 10-13 Nisan arası tarihlere bir araya gelecekler.

Seyahat sektörüne farklı aktivitelerle yön verecek ve seyahat gurularının bir araya gelmesine vesile olan ve golbal bir topluluk olan Private Luxury, yeni bir etkinliğe başlıyor. Bu sene 2022 10 Nisan-13 Nisan tarihleri arasında Lujo Hotel Bodrum’un ev sahipliğini yapacağı Private Luxury Europe etkinliğine, Sestri Lifestyle Seyahat Gurusu Elçin Özkan da davetliler arasında olacak. Dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda katılımcı ağırlayacak etkinlik kapsamında önde gelen seyahat guruları bir araya gelecekler.

120 katılımcı ile 130 alıcıyı bir araya getirecek Private Luxury Europe’ta katılımcılar, bire bir toplantılar ile sosyalleşmek, bağlantılar kurmak ve Lujo Hotel Bodrum’u keşfetmek için öğlen etkinliklerine katılacaklar.

2006’dan bu zamana kadar 130’dan fazla etkinliğe ev sahipliği yapan Private Luxury, çoğunluğu konaklama ve seyahat sektörlerinden oluşan üyelerinin karşılıklı başarılı iş ilişkileri kurmalarına imkan sağlayacak lüks etkinliklere imza atıyor.