Skayland İstanbul’da 0,69 faizle satışlar devam ediyor

Skayland İstanbul’da 0,69 faizle satışlar devam ediyor

Skayland İstanbul’da 0,69 faizle satışlar devam ediyor!

Eroğlu Gayrimenkul’ün gözde projesi Skyland İstanbul’da yüzde 0,69’luk faiz oranlarıyla konut sahibi olma fırsatı devam ediyor..
skyland-istanbul
Eroğlu Gayrimenkul’un hayata geçirdiği karma projesi Skyland İstanbul, Broadway Malyan’ın dünyaca ünlü yapılara attığı imza ile adından söz ettiren firma  mimari, şehircilik ve tasarım şirketi  tasarladığı rezidans, ofis ve konsept bir alışveriş merkezinden oluşuyor.

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu’nun, Skyland İstanbul’da düzenlenen toplantıda Ocak 2017’de teslimatı yapılacak olan proje ile ilgili bilgi verildi. Eroğlu, konuşmasında, “Skyland İstanbul, kalitesi ve seçkinliğiyle İstanbul’un yeni simgelerinden birisi olacak,” dedi.

Toplantıya katılan konuklar Skyland İstanbul’un zirvesinden ilk kez İstanbul’u 360 derece seyretme fırsatını elde etti.   Her geçen gün büyüyen ve gelişen çevresiyle Skyland İstanbul projesi, konumu ve içerdiği fonksiyonlar sayesinde benzersiz bir yaşam kolaylığı sağlıyor. Proje, havaalanları, metro istasyonuna ulaşım kolaylığı, köprü ve ana yollara yakınlığı ile çatısı altında yaklaşık 15 bin kişiyi buluşturan ve yatırım değeri her geçen gün artan bir merkez oluyor.

 

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu Skyland İstanbul’un gözbebeği olduğunu vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti:

“Skyland İstanbul projemiz ile geleceğin İstanbul’una bugünden kapıları açarak İstanbul’a farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Bölgedeki nitelikli karma proje ihtiyacını ve Seyrantepe’nin şehrin yeni cazibe merkezi olacağını öngördük. Kısa zamanda İstanbul’un yeni zirvesi haline gelecek olan Seyrantepe, Skyland İstanbul sayesinde daha da değer kazanacak ve yeni İstanbul’un yüzü konumuna gelecek. Skyland İstanbul, kalitesi ve seçkinliğiyle İstanbul’un yeni simgelerinden birisi olacak.”

Skyland İstanbul, sakinlerine çok canlı bir yaşam sunuyor. Her geçen gün çehresi değişen ve prestij kazanan Seyrantepe bölgesinde, Seyrantepe TT Arena Stadı’na’ya komşu bir lokasyonda hayata geçirilen proje, konumuyla cezbediyor. TEM yoluna direkt bağlantılı olması ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanlarına, köprü ve ana arterlere kolayca ulaşım imkanı sağlıyor.

İstanbul’u 360 derece seyir imkanı

Toplantının ikinci yarısında ise Skyland İstanbul’un seyir katına çıkan basın mensupları Karadeniz’den Marmara’ya 360 derece benzersiz bir manzarayı izlediler.
Konuşmasına devam eden Nurettin Eroğlu: “Ocak 2017’de teslim edilecek projemizde yatırım değeri her geçen gün artan rezidanslar, yaklaşık 90.000 m2 kiralanabilir  alana sahip dikey ve yatay ofislerin yanı sıra 40.000 m2’lik kiralanabilir alanda sosyal yaşam alanları lüks restoran ve kafelerden oluşan meydanın yanı sıra bir çok özel markalara ev sahipliği yapacak bir de konsept AVM’miz yer alacak. Bu AVM, Skyland İstanbul’u hareketli bir merkez yapacak hem de o bölgeye ciddi bir katma değer sağlayacak diğer bir önemli özellik olacak.” şeklinde konuştu.

%0,69 faizle ödemede kolaylık sunuluyor

Skyland İstanbul lokasyonuyla dikkat çekerken,  sağladığı imkanlarla da karma bir yaşam alanı sunuyor. Skyland İstanbul, rezidans sakinlerine, akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra 3500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi ince düşünülmüş detaylarla konforlu bir yaşam vadediyor. Teknolojiyle doğallığın, ihtiyaçla huzurun harmanlanarak geleceğin konut projesinin yaratıldığı Skyland İstanbul, hiç peşinatsız yüzde 0,69 faiz oranıyla cazip bir yatırım fırsatı sunuyor.

İSTENİLEN BÜYÜKLÜKTE OFİSLER

Skyland İstanbul’un ofis kulesi ise konumu, 360 derece kapanmayan manzarası, teknolojik altyapısı ve benzersiz sosyal olanaklarıyla,  504 ofisten oluşan proje, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve daha birçok farklı ince detaya sahip. Proje, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması ve TEM otoyolundan direkt bağlantı sağlamasıyla trafik sorununu da ortadan kaldırıyor.

Skyland İstanbul’da ofis kulesi yüksek yatırım değeri ve birleştirilerek her katta 83 m2 ila 2000 m2 arasında istenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisleriyle benzersiz fırsatlar sunuyor.

Skyland İstanbul projesi, banka kredisiz 48 ay sıfır faizli vade imkânı ile rezidanslarına 165.000 TL, ofislerine ise 249.000 TL peşinat ile sahip olma fırsatı veriyor.

Skyland İstanbul nerede?
Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Skyland İstanbul Seyrantepe’de konumlandırılıyor. TT Arena Stadyum’unun hemen yan tarafında inşa edilen Skyland İstanbul, TEM otoyolunun yanı başında yükselen Skyland Seyrantepe projesi TEM ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanları sunuyor.

Skyland İstanbul adres bilgileri: Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe Şişli İstanbul

Skyland İstanbul iletişim bilgileri

444 5 SKY (759)
Satış Ofisi: 0212 289 89 99
Web: www.skylandistanbul.com