Divan Recidence at G Tower satışa çıktı!

Divan Recidence at G Tower satışa çıktı!
Yenilikçi anlayışıyla sektörün ve yatırımcıların ilgisini çeken dinamik gayrimenkul geliştirme firması Mar Yapı, otelcilik ve yeme-içme sektörünün lider markası Divan Grup ile birlikte İstanbul’un yükselen lokasyonu Güneşli’de markalı konut konseptine liderlik etmeye devam ediyor.
Basın Ekspres Yolu’na getirdikleri yapı ve hizmet kalitesini, yeni  Divan Residence at G Tower ile devam ettirecek olan iki uzman kurum yeni projeleri Divan Recidence at G Tower’ın tanıtımını gerçekleştirdi.
Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök ve Divan Grubu CEO’su Richard Appelbaum’un katıldığı toplantıda proje hakkında bilgi verildi.
 munir ozkok
Munir Özkök

60 yıllık Divan Grubu
60 yıl önce Vehbi Koç tarafından yüzde yüz Türk sermayesiyle hayata geçirilen Divan, Türk turizm sektörünün oluşumunda öncü rol oynayarak, pek çok ilke imza atmıştır. Bugün Divan Grubu bünyesinde Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında önemli lokasyonlarda toplam 17 otel 3 residance ile hizmet vermektedir. Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer almaktadır. Divan Grubu 15 bağımsız restoranında, 2 ziyafet mekanında ve 3 stadyum operasyonunda yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamaktadır.
Divan Grubu, Divan Residence markasıyla da büyüme stratejisini Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir’i öncelikli  şehirler olarak belirleyerek bugüne kadar Divan Residence at G-Tower projesi ile birlikte, 6 residence projesine imza atmış bulunmaktadır. Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri olan Divan Pastaneleri de, lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki liderlerindendir. Gurme ürünleriyle konuklarına benzersiz tatlar sunan Divan Pastaneleri bu hizmetin yanı sıra, gurme fırıncılık konseptiyle yola çıkarak, ekmek çeşitlerinin de yer aldığı InBakery by Divan zinciriyle de hızla büyümektedir.  Divan Grubu bünyesinde hizmet vermekte olan 22 pastane ve 45 fırının yanı sıra, İstanbul ve Ankara öncelikli olmak üzere, Türkiye’nin birçok bölgesinde şube açılışları devam etmektedir. 2016 yılı içerisinde Katar ve Dubai de franchaise olarak hizmete giren Divan Pastanelerinin eşsiz lokum ve çikolataları bugün Londra’nın ünlü mağazalarına, Amerika, Suudi Arabistan, BAE, Katar, Bahreyn, Avustralya, Azerbaycan, Fransa ve Belçika’ya ihracat yapılmaktadır.

g_tower18

 

g_tower15

g_tower13

g_tower12

g_tower02

g_tower09

g_tower08

g_tower06

g_tower04

g_tower11

g_tower07

g_tower03

g_tower05

g_tower10

g_tower21

g_tower01

g_tower20

g_tower19

g_tower14