Uçar Grup’tan yeni bir proje daha geliyor, Gümüş Panorama!

Uçar Grup’tan yeni bir proje daha geliyor, Gümüş Panorama!

Uçar Grup, ‘Gümüş’ markalı projelerine Gümüş Panorama ile bir yenisini ekliyor. Arsa alanının yüzde 50’sinden fazlasının yeşil alana ayrılacak projede 991 konut üretilecek.

Uçar Grup, ‘Gümüş’ markalı yatırımlarına devam ediyor. Gümüş Park, Gümüş Life, Gümüş Residence ile büyük beğeni toplayan Uçar Grup, bu projelerine Gümüş Panorama projesini ekledi.

Gümüş Panorama Nerede

İstanbul Esenyurt’ta Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Şehitler Caddesi’nde inşa edilen Gümüş Panorama toplu taşıma araçlarına da yakın bir lokasyonda.

Gümüş Panorama Daire Seçenekleri

18 bin 720 metrekare arsa alanına sahip olan Gümüş Panorama‘da 991 konut 74 dükkan inşa edilecek. Gümüş Panorama projesinde 10 bin 500 metrekare yeşil alanlara ayrıldı. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin olduğu Gümüş Panorama projesi 4 blok olarak tasarlandı. Gümüş Panoramada bloklar 15, 25 ve 39 katlı olarak inşa edilecek.

Gümüş Panorama Sosyal Olanaklar

Gümüş Panorama birçok sosyal olanağa sahip. Gümüş Panorama’da; çocuklar için oyun alanları, açık yüzme havuzu, güvenlik, otopark, süs havuzu, şelale ve yürüyüş parkı mevcut.

Gümüş Panorama Fiyatları

Gümüş Panorama fiyatları henüz açıklanmazken metrekare birim fiyatı 3 bin 500 TL olması bekleniyor.

Gümüş Panorama Teslim Tarihi

Gümüş Panorama’nın 2018 Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.