Chery Kusursuz Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Sektör Standartlarını Belirliyor

Chery Kusursuz Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Sektör Standartlarını Belirliyor

Chery Kusursuz Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Sektör Standartlarını Belirliyor!

Chery Satış Sonrası Hizmetteki Üst Düzey Kalitesini Sürekli Artırmaya Devam Ediyor!
Çin’in önde gelen otomotiv üreticisi Chery, yüksek teknolojiyle ürettiği inovatif ürünleriyle hızla büyümeye devam ediyor. Mart 2023’ten bu yana Türkiye pazarında faaliyet gösteren Chery, müşterilerine özen ve saygısını gösteren profesyonel, rahat ve verimli bir hizmet anlayışıyla hizmet veriyor. Marka, müşterileri aktif olarak dinlemek, uygun randevu hizmetleri sunmak, profesyonel ve sıcak karşılamak, hizmet verimliliğini ve kalitesini her zaman iyileştirmek üzere müşteri ilişkilerini sürekli geliştirme ilkesine bağlı kalıyor. Chery ayrıca, araç sahiplerinin olası bir sorununu çözmek üzere ücretsiz otomobil ve 7/24 yol yardımı sunarak sorunsuz bir yolculuk ve deneyim sağlıyor.
Chery, iddialı SUV modelleriyle satış performansını artırmaya devam ediyor. Türk tüketicisinin kısa zamanda en fazla tercih ettiği markalardan biri haline gelen Chery, kullanıcılarının sadece satış sırasında değil satış sonrası hizmetler kapsamında da memnuniyetini üst seviyeye çıkaracak hamlelerini sürdürüyor.
Temelde güçlü müşteri ilişkileri yatıyor!
Günümüzün hızla gelişen ekonomi ortamında benzeri görülmemiş dönüşümler ve iyileştirmeler yaşayan otomotiv endüstrisi, yaşam standartlarının yükselmesi ve tüketim alışkanlıklarının değişmesiyle birlikte otomobil satın alma sürecini de değiştiriyor. Bu kapsamda satın alma süreci, basit bir işlem olmanın ötesine geçip bir yaşam tarzı ve hizmet deneyimi seçimine dönüşmüş durumda. Günümüzde modern tüketiciler, aracın yaşam döngüsü boyunca satış sonrası hizmet kalitesine de öncelik vermeye başladı. Bu tüketici eğilimi, özellikle tüketiciler için çok önemli bir faktör haline gelen satış sonrası hizmetlerde, ürüne dayalı rekabetten entegre hizmet mükemmelliğine geçişi ifade ediyor. Türkiye’de üstün satış sonrası hizmet sistemiyle otomotiv pazarında yüksek bir çıta belirleyen Chery, her bir araç kullanıcısının her etkileşimde markanın özenini ve saygısını hissetmesini sağlamak için rahat ve etkili bir hizmet deneyimi sunuyor. Chery’nin satış sonrası hizmetinin temeli, güçlü müşteri ilişkilerine dayanıyor. Chery, müşteri ihtiyaçlarını aktif olarak dinleyerek ve araç kullanım koşullarını anlayarak müşterileriyle yakın bağlar kuruyor. Etkin randevu sistemi, müşterilerin araç bakım veya onarımlarını önceden planlamasını sağlayarak gereksiz bekleme sürelerini önlüyor ve hizmet verimliliğini artırıyor. Servis noktasına vardığında, profesyonel karşılama personeli müşteriyi sıcak bir şekilde karşılıyor, kaydını hızla tamamlıyor ve servis hizmetine sorunsuz bir başlangıç yapmasını sağlıyor.

İyice denetlenmeyen araç teslim edilmiyor!
Bakım sırasında profesyonel ve alanında uzman Chery ekipleri, sorunları hızlı bir şekilde belirlemek ve ele almak için kapsamlı denetimler gerçekleştiriyor. Sorunlar ve gerekli parçalar belirlendikten sonra, parçaların hızlı tedariki onarımların zamanında başlamasını sağlıyor. Chery’nin teknik ekibi, gelişmiş ekipman ve üst düzey tekniklerle sorunları verimli bir şekilde çözüyor ve araçları en iyi kondisyona getiriyor. Titiz kalite kontrol süreci sadece iyice denetlenmiş araçların teslimat aşamasına geçmesini sağlıyor. Ödeme aşamasındaki şeffaf maliyet açıklamaları herhangi bir yanlış anlaşılmanın önüne geçiyor. Chery’nin servis merkezleri, müşteriler için rahat bir ortam sağlayan iyi organize edilmiş bekleme, onarım ve teslimat alanlarına sahip. Marka, müşterilerin günlük işlerini aksatmamak adına uzun süreli onarımlarda ücretsiz ikame araç da sağlıyor. Ayrıca Chery 7/24 yol yardımı hizmetiyle her türlü acil duruma müdahale etmeye hazır olup böylece müşterinin her an içinin rahat olmasını sağlıyor. Bu 24 saat hizmet taahhüdü, markanın her bir araç sahibinin güvenliği ve rahatlığı için duyduğu endişeyi yansıtıyor. Kapsamlı iş takibi süreçleri, Chery’nin müşteri geri bildirimlerini derhal toplamasına ve müşteri beklentilerini aşmak için hizmet süreçlerini sürekli olarak iyileştirmesine olanak tanıyor.
Chery’nin Türkiye pazarına yönelik satış sonrası hizmetlerdeki temel rekabet üstünlüğü, sadece kapsamlı garantiler, etkili destek ve özenli ikame araç hizmetlerinde değil, aynı zamanda müşteri deneyimine odaklanarak her yönüyle hizmetlerini sürekli olarak iyileştirmesinde yatıyor. Bu hizmet felsefesinin, Chery’nin Türkiye’deki üst düzey marka konumlandırmasıyla da uyumlu olması ön plana çıkıyor. Kaliteli ürünler ve mükemmel hizmetin birleşimi Chery’ye benzersiz bir avantaj sağlıyor ve her müşteriye gelişmiş bir deneyim sunuyor. Söz konusu müşteri odaklı yaklaşım, Chery’yi Türkiye’nin rekabetçi bir pazar ortamında öne çıkmasını sağlıyor ve tüketici gözünde bilinirlik ve güven duygusu oluşturuyor.