MG Yılın En Büyük Kampanyasını Başlattı!

MG Yılın En Büyük Kampanyasını Başlattı!

MG Yılın En Büyük Kampanyasını Başlattı!

MG Modelleri Aralık Ayına 0 Faiz Avantajıyla Girdi

Otomotiv devi SAIC tarafından üretilen köklü İngiliz otomobil markası MG, rekabetçi fiyatları ve çok avantajlı kampanyalarını, yılın son ayında otomobil sahibi olmak isteyen herkese sunuyor. Pazara sunulduğu ilk günden beri hedeflerini yükselterek ilerleyen marka, aralık ayında benzinli modelleri HS ve ZS ile %100 elektrikli modelleri MG4 ve ZS EV için sunduğu 0 faizli kredi ve takas desteği olanaklarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. MG, zengin donanımı ve sınıfının üstünde boyutları ile öne çıkan ZS benzinli modellerinde 200 bin TL’ye 12 ay vadeli ve 0 faizli krediye ek, 80 bin TL’ye varan takas desteği de sunuyor. 577 km WLTP şehir içi menzili ile %100 elektrikli sürüş keyfini yaşatan MG4 Electric modeline; 200 bin TL’ye 12 ay vade ve 0 faizli krediye ek, 80 bin TL’ye varan takas desteği ile sahip olunabiliyor. C-SUV segmentinin iddialı modeli MG HS benzinli için de 250 bin TL’ye 12 ay vade ve 0 faizli krediye ek, 100 bin TL’lik takas desteği fırsatı da sunuluyor. Ayrıca MG, müşterilerine hem takas hem de kredi desteğinden aynı anda faydalanma imkânı da sağlıyor.

Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen İngiliz otomobil markası MG, aralık ayında benzinli ZS, HS ve %100 elektrikli MG4, ZS EV modellerinde, birbirinden avantajlı kredi ve takas desteği seçenekleri ile dikkat çekiyor. Euro NCAP’ten 5 yıldız ile güvenliğini kanıtlamış, C-SUV segmentinin önde gelen modeli benzinli MG HS için ise hem Comfort hem Luxury donanım seviyelerinde 250 bin TL’ye 12 ay vadeli ve 0 faizli krediye ek, 100 bin TL de takas desteği sunuluyor. MG HS Comfort 1.319.000 TL ve HS Luxury 1.459.000 TL’lik takas indirimli fiyatları ile dikkat çekiyor.

Özgün tasarımı, yüksek donanımı ve geniş yaşam alanıyla konfordan çok daha fazlasını sunan benzinli MG ZS Luxury Plus modelinde; 200 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânına ek, 80 bin TL’lik takas desteği sağlanıyor. MG ZS Comfort manuel şanzımanlı versiyonunda ise 200 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânına ek, 40 bin TL’lik takas desteği imkânı bulunuyor. MG ZS benzinli modelinin tavsiye edilen takas indirimli fiyatları, Comfort donanımıyla 939.000 TL, Luxury Plus donanımıyla ise 1.159.000 TL olarak dikkat çekiyor.

Avrupa’da sınıfının en çok satılan elektrikli otomobili olan MG4 Electric modelinin Comfort ve Luxury donanımlı versiyonları da; 200 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi olanağına ek, Comfort donanımlı versiyonda 80 bin TL, Luxury donanımlı versiyonda ise 60 bin TL takas desteği ile tercih edilebiliyor. MG4 Electric, Comfort donanımında 1.259.000 TL, Luxury donanımındaysa 1.509.000 TL’lik, tavsiye edilen takas indirimli fiyatlar ile satın alınabiliyor.

591 km WLTP şehir içi mezili ile %100 elektrikli MG ZS EV satın almayı düşünenler ise 200 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi olanağından veya 40 bin TL takas desteğinden faydalanabiliyor. %100 elektrikli MG ZS EV Luxury 1.659.000 TL’lik takas indirimli fiyatları ile dikkat çekiyor.

Türkiye pazarına girdiği ilk günden beri hedeflerini büyüterek ilerleyen MG’de aralık ayına özel takas destekleri, kredi ayrıcalıkları ile birlikte kullanılabiliyor. Yılın en avantajlı kampanyalarını başlatan markanın aralık ayında da yüksek satış başarısı elde etmesi bekleniyor.

MG Türkiye Hakkında
İngiliz MG, 1924 yılında kurulduğundan itibaren dünya otomotiv tarihine geçen ikonik otomobiller üretmiştir. 2007 yılından bu yana SAIC bünyesine dahil olan marka, 2019 yılında elektrikli otomobillerle Avrupa’ya yeniden giriş yaptı. 2021’de bir yıl öncesine göre satışları beş kat büyüen marka yenilikçi modellerle ürün gamını genişleterek pazar payını arttırmayı başardı. Doğan Trend Otomotiv, 2021 yılının başında distribütörlüğünü aldığı MG’nin %100 elektrikli modeli ZS EV’yi Mayıs 2021’de satışa sundu. Satışa sunulduğu andan itibaren elektrikli otomobil segmentinde önemli bir satış başarısı yakalayan MG, Türkiye otomobil pazarına hızlı bir giriş yapmış oldu. MG markasının Avrupa yapılanmasına paralel olarak ürün gamını sürekli genişleten şirket, şarj edilebilir hibrit modeli E-HS’i satışa sunmuştur. MG Türkiye, sürekli genişleyen bayi ve servis ağıyla Türk tüketicisine hizmet vermekte, elektrikli araçlarda öncü olmaktadır.

Doğan Trend Otomotiv Hakkında
Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet ve Teknoloji A.Ş., Doğan Holding çatısı altında otomotiv ve mobilite alanlarında faaliyet gösteriyor. 1961 yılında otomotiv ticareti yapmaya başlayan Doğan Grubu’nun 60 yıllık deneyimiyle; bünyesinde Suzuki, Suzuki Marine, Piaggio, Vespa, Moto Guzzi, Aprilia, KYMCO, Wallbox, Silence, Gita, MG ve Maxus gibi markalarının distribütörlüğünü barındırmaktadır. İkinci el ve perakende satış hizmetleri kapsamında suvmarket.com, vespastoreturkey.com ve scootermarket.com markalarıyla sektörde kiralama operasyonları ve e-ticaret alanında varlığını sürdürmeye ve büyümeye devam etmektedir. Teknolojik, müşteri odaklı ve keyifli bir deneyim sunan markaları tüketicilerle buluşturuyor. Marka temsilciliklerinin yanısıra ülke çapında bayileri ve perakende satış-servis noktaları ile kiralama operasyonları da bulunan Doğan Trend Otomotiv hakkındaki güncel bilgilere www.dogantrend.com adresinden ulaşılabiliyor.