Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara’da Özel Bir Gün

Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara’da Özel Bir Gün

Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara’da Özel Bir Gün

Yaz boyunca Bodrum’da gerçekleştirdiği sanatsal aktivite ve davetlerle iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok tanınmış simayı bir araya getirerek adından söz ettiren Shelton, Ankara Gölbaşı’nda bulunan satış ofisinde Maserati Türkiye ile birlikte yeni bir etkinliğe imza attı.


Shelton, Maserati Türkiye iş birliği ile düzenlediği brunch ile Ankara Gölbaşı’nda bulunan satış ofisinde özel misafirlerini ağırladı. Brunch’a Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Uğurlu Mücevherat’ın sahiplerinden Akın Yücel, Abdullah Tolu, Ufuk Küsmüş gibi iş ve spor dünyasından önemli isimler katılım sağladı.
Divan Ankara’nın eşsiz lezzetleri ile Shelton Ankara satış ofisinde canlı müzik eşliğinde keyifli bir gün geçiren misafirler aynı zamanda Maserati ile test sürüşü gerçekleştirerek günlerini olağanüstü kılacak bir deneyimi yaşama imkanı da yakaladılar.


Shelton imza attığı her alanda alışılmışın dışında özgür adımlar atarken insanların hayatına mutluluk katmayı amaç ediniyor. Yenilikten korkmayan Shelton, yer aldığı her projede kalite, estetik ve konforu ön planda tutarken gücünü başarı ile gerçekleştirdiği projelerinden alıyor. Shelton lüksü tercih edilen bir ayrıcalık olmaktan çıkartıp, yaşam tarzı haline dönüştürerek müşterileri ile arasında güven oluşturmaya devam ederken benzersiz yaşam alanları ile de bunu desteklemeye devam ediyor. Shelton, Maserati Türkiye ile gerçekleştirdiği brunch ile özel misafirlerine keyifli ve ayrıcalıklı bir gün yaşatırken, her alandaki farklı yaklaşımını bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.
Shelton Magia Bodrum projesi:

Shelton magia Bodrum projesi; 30.000 metrekare alanda büyüleyici doğa ve manzaraya sahip 104 villadan oluşan bir projedir. 3+1 140 metrekare olan villaların tamamı müstakil bahçe alanlarından, her villaya özel otopark alanlarına, 7/24 güvenlik, tenis, basketbol, voleybol alanları, çocuk oyun parkuru, açık yüzme havuzu, PlayStation, sinema odası vb donanımlarıyla eşsiz bir konfor sunmaktadır. Havalimanına 15 dk. Bodrum şehir merkezine 25 dk. mesafede bulunan proje, Flamingo kuş cennetine sadece 1 dk. mesafededir.