Bizim Evler vade oranını yüzde 0,40’a düşürdü

Bizim Evler vade oranını yüzde 0,40’a düşürdü

İhlas Yapı Ispartakule’de hayata geçirilen Bizim Evler 6 ve Bizim Evler 7 projelerinde 60 aya vade oranını %0,40’a çekti.

İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Ispartakule’de inşa edilen Bizim Evler 6 projesinde hemen teslim daireler 522.000 TL’den, Bizim Evler 7 projesinde ise Ekim 2017’de teslim daireler 482.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

DAİRELER HIZLA SAHİPLERİNİ BULUYOR

Devletin ekonomiye ve sektöre katkı sağlamak adına gerçekleştirdiği girişimi destekleyen İhlas Yapı Bizim Evler 6 ve Bizim Evler 7 projelerinde 60 aya vade oranını %0,40’a, 120 aya ise %0,70’e çekti.

Başlatılan kampanya kapsamında daireler hızla sahiplerini bulurken, Bizim Evler markalı projelerde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daireler sunuluyor.

ŞEHRİN HER NOKTASINA KOLAY ULAŞIM

Bölgenin en değerli noktasında geliştirilen Bizim Evler 6 ve Bizim Evler 7 projeleri; Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey – Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projelere çok yakın bir noktada yer alacak.
İnşaatları devam eden; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, yeni Metro ve banliyö tren hatları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alması, Bizim Evler’i cazibe merkezi haline getiriyor. Firma ayrıca 365 gün açık tutulan satış ofisi ile projeye ilgi gösteren konut alıcılarına kesintisiz hizmet veriyor.