Beşiktaş Valerien Ismael ile yollarını ayırdı!

Beşiktaş Valerien Ismael ile yollarını ayırdı!

Siyah-beyazlı yönetim Fransız teknik adamın görevine son verdi. 450 bin Euro dolayında bir tazminat ödenecek. Şenol Güneş ve Sergen Yalçın yeni hoca adayları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Beşiktaş’ta Teknik Direktör Valerien Ismael dönemi bu akşam itibariyle sona erdi. Haftaya 18. sırada başlayıp Hatayspor’a da mağlup olan siyah-beyazlılarda, Başkan Ahmet Nur Çebi, Valerien Ismael’e olan desteğini çekti. Taraflar arasındaki ayrılık süreci devam ediyor. Edinilen bilgilere göre Valerien Ismael istifaya yanaşmadı. Siyah-beyazlı yönetim de yaklaşık 450 bin Euro’luk tazminatı ödeyerek sözleşme feshi yapacak.

Luce-Çalımbay dedikodusu

Siyah-Beyazlılarda yaşananların faturasının birden fazla kişiye çıkması olası. Ancak ilk etapta yeni teknik adam arayışı başladı. Beşiktaş’la önemli başarılar yakalayan Şenol Güneş doğal aday. Son şampiyonluğu getiren ancak istifa eden Sergen Yalçın bir diğer alternatif. Güneş ve Yalçın favoriler arasında ön sırada. Sivasspor teknik patronu Rıza Çalımbay ve Mircea Lucescu isimleri de sosyal medyada dile getiriliyor.