Emlak Konut Çınarköy Projesi Satışa çıktı

Emlak Konut Çınarköy Projesi Satışa çıktı

Emlak Konut tarafından İstanbul’da Çekmeköy ilçesinde yapımına başlanan Çınarköy projesi doğa içerisinde yeşil alanları bol olan bir yaşam sunuyor. 1+1 daire seçeneğinden 4+1 daire seçeneklerine kadar çeşitli konut seçeneği bulunan Emlak Konut Çınarköy projesinde konut fiyatları kaç TL’den başlıyor?

İstanbul’de konut sahibi olmak isteyenler için alternatifi bol seçenekler sunan Emlak Konut GYO tarafından, İstanbul’da Çekmeköy’de hayata geçirilen Emlak Konut Çınarköy konut satışları tam hızla devam ediyor. Bol yeşilli, doğayla iç içe, İstanbul’un önemli lokasyonunda hayata geçirilen Emlak Konut Çınarköy projesinde her ailenin kendisi için uygun ev tasarımı bulması mümkün. Emlak Konut GYO güvencesi ile İstanbul’da ki konut projelerine yeni bir de Çekmeköy’de eklendi. Emlak Konut Çınarköy projesinde toplam 1915 adet konut yer alırken Çekmeköy projesinde doğa ile iç içe olan konutların satışlarına hızlı başlandı. Bir anda yoğun ilgi görmeye başlayan Emlak Konut Çınarköy projesinde evlerin fiyatları ve ödeme seçenekleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Emlak Konut Çınarköy’de konut fiyatları kaç lira?

Emlak Konut Çınarköy yatay mimariye sahip

Çekmeköy’ün huzuru ve enerjisi ile sizleri büyüleyecek olan doğal ve yeşil bir yaşam sizleri bekliyor. Yatay mimari ile tasarlanmış olan geniş bahçeli, müstakil ve teraslı evler ev sahiplerinin daha huzurlu ve de güvenli bir yaşama sahip olması için hayata geçiyor. Emlak Konut Çınarköy projesi toplam 138 bin metrekarelik yeşil arazide yükselirken doğal yaşam konseptinde hazırlanan proje sayesinde temiz bir nefes alabilme, şehrin tüm karmaşasından tamamen uzaklaşmış olacaksınız.

Emlak Konut Çınarköy Projesi’nin yakınında bulunan eğitim alanları, özel sağlık tesisi, sosyal tesis alanı, ibadet alanı ve kreş alanı gibi önemli sosyal imkanlarıyla birlikte yaşama dair birçok olanak hemen yanınında olacak. Yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları ve yeşil alanları ile çok sayıda sosyal imkânları sunuyor.

Emlak Konut Çınarköy projesinde bir konut aldığınızda yeni bahçenizde sebzelerinizi yetiştirebilecek, doğal yaşamın tadını çıkartma imkanını buluş olacaksınız. Emlak Konut Çınarköy projesi 1+1’den 4+1’e kadar farklı daireleri ile her isteğe uygun projenin satışları devam ediyor.

Emlak Konut Çınarköy Projesi Lokasyonu

Emlak Konut Çınarköy Projesi Lokasyonu Nerede, nasıl gidilir merak ediliyor. İstanbul’da doğasıyla öne çıkan ilçelerinden olan Çekmeköy ilçesi içinde yükseliyor. Emlak Konut Çınarköy konutları, Kuzey Marmara Çevre Yolu bağlantısının hemen yanı başında yer alacak olan Çınarköy projesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün tam ortasında çok güzel bir konumda yükselecek.

Emlak Konut Çınarköy Projesi konut fiyatları ne kadar?

Proje satışa çıktığı ilk günden ekranlarda çıkan reklam filmi ile çok sayıda yatırımcının ilgisini çekerek şimdiden Emlak Konut Çınarköy Çekmeköy projesi fiyatı hakkında bilgi almak istemeye başladılar. Emlak Konut Çınarköy’de daire fiyatlarının kaç liradan başladığına dair bilgiye ve ödeme planlarıne Emlak Konut Çınarköy (Emlak Konut GYO) resmi web sitesi üzerinden formu doldurarak satış temsilcilerinin size ulaşmasını öğrenebilirsiniz.

Emlak Konut Çınarköy web sitesine bu linkten ulaşabilirsiniz: cinarkoy.emlakkonut.com.tr