İyiliğin rengi yeni Başak rengi

İyiliğin rengi yeni Başak rengi

Mekanın rengi insanların ruh halini doğrudan etkileyen bir güce sahip. Yaşadığınız alanın aldığı ışık, mekanın genişliği, seçtiğiniz mobilyalar, zeminler ve duvarların renkleri size bir şey söylüyor. CUBO’nun iç cephe renk kartelasında yer alan ‘’Yeni Başak’’ rengi sıcak, modern. Yeni Başak iyiliğin rengi.

Mekânlar tasarlanırken kullanıcıların mekânı nasıl algıladığı bir tasarım konusu. Yapılan tüm araştırmalar, mekânların psikolojik mesajlar içerdiğini doğruluyor. Mekânın rengi insana nüfuz eder.

CUBO Boya’nın iç mekanlar için geliştirip ürettiği CUBOSOFT Serisi iç cephe boyaları renk yelpazesinde yer alan Yeni Başak (C1020) yaşam alanlarına sıcak, doğal, samimi ve ferah bir atmosfer kazandırıyor.

Özellikle oturma odalarından yatak odalarına kadar yaşamın her alanına alternatif oluşturan Yeni Başak rengi, pastel ton olmasından dolayı insan psikolojisi üzerinde olumlu ve sakin bir etki yaratıyor.

‘’Yeni Başak’’ rengi ile yaratacağınız yaşam alanlarını sakin, iyi duygular veren, pozitif ve sıcak mekanlara dönüştürebilirsiniz.