Nef Reserve Kandilli projesinde yeni blokları satışa çıkarıyor

Nef Reserve Kandilli projesinde yeni blokları satışa çıkarıyor

Nef Kandilli’de ki projesi Nef Reserve Kandilli’de “Bina Tamamlama Sigortası” ile yatırımcılarına yatırımlarıını garanti altına alıyor. Nef Reserve Kandilli’de konutların satış fiyatları ise 2 milyon 900 bin liradan başlıyor.

Nef firmasının İstanbul Üsküdar’da Küçüksu mahallesinde yer alan ve şehrin en güzel lokasyonlarından Kandilli’de 70 bin metrekare aland hayata geçireceği Nef Reserve Kandilli projesinde satışa sunulan yeni bloklarında konut alıcılarını cazip yatırım fırsatları sunuluyor. Nef tarafından yeni hayata geçirilen Bina Tamamlama Sigortası yaptırılarak garanti altına alınan proje’de 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinde toplam 406 adet lüks konuttan meydana geliyor.

Nef Reserve Kandilli’den yatırım yapmak isteyenler için peşin alımlarda yüzde 30 indirim, vadeli alımlarda ise 60 aya kadar vade farksız ödeme imkânı sunuluyor.

Nef Reserve Kandilli’den devam eden Ev Değiştirme Kampanyası ile birlikte konut takas şekli ile yatırım yapma fırsatı da devam ediyor. Nef Reserve Kandilli’de konut teslimlerinin aralık 2020’den itibaren yapılması planlanıyor. Projede satış fiyatları 2 milyon 900 bin liradan başlıyor.