Mesa Koz’da dev kampanya “36 ay 0 faiz”

Mesa Mesken Sanayi AŞ tarafından İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy Kozyatağı’nda hayata geçirilen Mesa Koz projesinde “36 ay 0 faiz” kampanyasına başladı…

Mese Koz projesi Atatürk Caddesi’nde 8 bin 279 metrekarelik arsa üzerinde tek blok halinde kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirildi. Projede daire büyüklükleri 65 ile 289 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında değişen 280 konut ile ticari alanlardan meydana gelen bir çarşı yer alıyor.

Mesa Koz’da fiyat ve ödeme koşulları

Daire fiyatları 826 bin liradan başlayan Mesa Koz’da peşin ödemelerde yüzde 15’e ek yüzde 5 oranında indirim yapılıyor. Projede ayrıca yüzde 30 peşin, 1 ve 2 yıl sonra yüzde 25’lik iki ara ödeme ve kalan yüzde 20 oranındaki konut bedeli için 36 ay taksit yapılıyor.

Kadıköy-Pendik Metro Hattı Kozyatağı Durağı’na yürüme mesafesinde Mesa Koz projesi Bağdat Caddesi’ne ise 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. AVM, hastane, eğitim kurumları gibi yerlere de yakın konumda bulunan proje, Sahilyolu, minibüsyolu, E-5, TEM, Şile Yolu, açılacak Kuzey Marmara Yolu’na ve boğaz köprülerinin her üçüne birden doğrudan bağlanma imkanı sağlayan noktada yer alıyor.

Mesa Koz projesinin konumu, sosyal alanları ve teslim tarihi

Konut teslimlerinin haziran 2019’dan itibaren başlaması planlanan projede sosyal donatı alanları olarak; açılır ve kapanır özellikli yüzme havuzu, donanımlı fitness merkezi, kapalı otopark, yeme-içme alanları, 7/24 güvenlik ve alışveriş mağazaları bulunuyor.

Kadıköy – Kartal – Tavşantepe (Pendik) metro hattının bölgedeki metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan proje 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Avrasya Tüneli bağlantı yollarına erişimin kolay olduğu bir lokasyonda yer alıyor.