Avangart İstanbul projesi tanıtıldı lansman satışına başladı

Avangart İstanbul projesi tanıtıldı lansman satışına başladı
Gül Proje tarafından İstanbul Seyrantepe’de yeni projesi Avangart İstanbul’u basına tanıttı, şehrin içine kadar uzanan Belgrad Ormanı’nın hemen yanı başında yükseliyor.

Avangart İstanbul’un bugün gerçekleşen basın lansmanına Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül ve Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ali Gül ve Sönmez Aydın katıldı.Yaklaşık üzere 36 bin 750 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen ve 207 bin metrekare inşaat alanı bulunan Avangart İstanbul “Şehrin içinde, klişelerin dışında” mottosuyla yola çıkıyor ve klişe söylemlerden uzak durarak daire sahiplerini mutlu etmeye odaklanıyor. Yürüyüş yolları, parklar, açık hava spor alanları, kapalı yüzme havuzu ve sauna, çocuklar için oyun alanları ve hayatın tadını çıkarmak için nefis bir orman havası. Alışveriş için Gayrettepe, Maslak, Levent ve İstinye gibi İstanbul’un en merkezi AVM’lerinin bulunduğu lokasyonlar projeye çok yakın…

Projede daire tipleri ve fiyatları

Aydın, projenin Gayrettepe, Maslak, Levent ve İstinye gibi yerlere yakın olduğunu dile getirerek, şu bilgileri verdi:

“Buradaki merkezi AVM’ler çok yakınımızda. Evinden çıkmadan tüm ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için de 18 dükkanı olan projemizin bir de çarşısı bulunuyor. Tem Otoyolu üzerinde, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Türk Telekom Stadyumunun hemen yanında inşa edilen projemiz, 11 blok 935 daire ve 18 ticari üniteden oluşuyor. Projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında daireler yer alıyor. Daire fiyatları 504 bin liradan başlayan projede kısa süre için lansmana özel 84 ay 0 faiz kampanyası düzenliyoruz.”