Nidapark Bomonti’den yüzde 100 prim

Nidapark Bomonti’den yüzde 100 prim

ahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım

Tahincioğlu Gayrimenkul hayata geçirdiği nitelikli ve kaliteli konut projelerine bir yenisini daha ekliyor: Nidapark Bomonti. Nidapark Bomonti projesi 5 Ekim’de düzenlenen basın toplantısi ile basına ve yatırımcılara tanıtılarak lansman satışı yapmaya başladı. Basın toplantısında konutların metrekare fiyatları 8 bin 300 TL’den başladığını söyleyen Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, projenin bittiğinde yüzde 100’den daha çok prim yapmasını beklediklerini dile getirdi.

Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan Çalım, basın toplantısı sonrası şunları söyledi:

Nidapark Bomonti projemizde toplam 599 konut var bunların 151 adetini ön talep sürecinde hızlı bir şekilde sattık diyerek sözlerine devam etti.

Projenin detayları hakkında bilgi veren Çalım, “Arazi kendi stoğumzuda bulunan bir arsaydı. Yaklaşık 1 milyar 400 milyon lira değerinde bir yatırım yaptık. Projemizde 1+1’den 4+1’e kadar 599 adet ünite konut, 60 adet ofis, yaklaşık 18 adet de cadde mağazası bulunmaktadır. Projemizi tasarlarken hem yatayda teraslı, bahçeli, hem de yüksek bir yapıda manzarayı görebilecek açıdan  tasarladık” şeklinde konuşarak devam etti.

Projenin sosyal donatıları ile ilgili bilgide veren Çalım, “Projemizde açık-kapalı havuz, güneşlenme terasları, fitness salonu, iç bahçe ve bir de meydanımız bulunmaktadır. Sosyal hayat bizim için çok önemli. Çünkü biz insanlara sadece bir konut değil hayat da tasarlıyoruz.” diyerek devam etti.

“Bomonti bölgesi çok değerli”

Çalım projenin lokasyonu için ise, “Bomonti İstanbul’un çok tarihi yerlerinden biri ve bütün ulaşım akslarının üzerinde bir konumda. Proje Beşiktaş’a 5 dakika, Kağıthane Tüneli ile TEM’e 5 dakika, Şişli ve Osmanbey’e yürüyüş mesafede konumlanıyor. İş, eğlence ve sanat hayatının kalbinde yer alıyor.” dedi.

Çalım sözlerine şöyle devam etti:

Konutlarımızın büyüklükleri  63 metrekare ile 271 metrekare arasında, 8.300 liradan başlayan metrekare fiyatlarıyla satışa sunduk ama metrekare fiyatı 17 bin liraya kadar gidiyor. Şerefiyesine ve bulunduğu yere göre metrekare fiyatlarımız değişiyor.

“Emlak Konut’un başlattığı 3. seferberlik kampanyasına Nidapark Bomonti’de de yapıyoruz”

Emlak konut’un başlatmış olduğu kampanyayı biz Nidapark Bomonti’de  de müşterilerimize sunduk. Yüzde 5 peşin olmak üzere, yüzde 15’i 1 yıl içinde ödeyip geri kalanını yüzde 80 için bankadan 60 ay sıfır faiz kredi almak mümkün. Diğer alternatif ise yüzde 5 peşin verip yüzde 15’ini 1 yıl sonra ödeyerek,  yüzde 80’i için Ocak 2019’dan sonra 0,99 faizle bankadan kredi almak mümkün.

“Bölgeye göre fiyatlarımız çok cazip”

Özellikle lansman döneminde konut alan müşterilerimizin kazanmasını sağlıyoruz. Bölge fiyatları ile kıyasladığını zaman projemizin çok cazip fiyatlarda olduğu görülecektir. Zaman içinde gerek yatırımcısına gerekse oturucusuna büyük katkı sağlayacaktır. Paralarını bankalarda tutmak  yerine gelip projemizden yatırım yapmaları halinde çok daha mutlu olacaklarını söyleyebilirim.