Avrasya Tüneli ‘Tünel hikayeleri’ ile kazandırıyor

Avrasya Tüneli ‘Tünel hikayeleri’ ile kazandırıyor
Avrasya Tuneli Kazandırıyor
Avrasya Tuneli Kazandırıyor

Avrasya Tüneli en güzel ‘Tünel hikayeleri’ ile kazandırıyor

Avrasya Tüneli’nden Samsung Galaxy Note 4 kazandıran yarışma. Yarışma ‘Tünel hikayeleri’ adıyla düzenlenecek.

İstanbul’da iki kıta arasındaki ulaşım süresini 5 dakikaya indiren Avrasya Tüneli, insanların hayatını olumlu yönde nasıl etkilediğini yaşanmış gerçek olaylarla anlatmak için sosyal medyada “Tünel Hikayeleri” adıyla bir yarışma düzenliyor. Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. tarafından düzenlenen yarışma, Avrasya Tüneli sayesinde yaşanan mutlu ve duygusal anları tüm toplumla paylaşabilmeyi hedefliyor. 11 Eylül-8 Ekim 2017 tarihleri arasında #TünelHikayeleri etiketiyle (hashtag) Twitter’da paylaşılacak olan ilgili videolar seçici kurul tarafından değerlendirilecek ve 4 kişi Samsung Galaxy Note 8 akıllı telefon ile ödüllendirilecek.

Avrasya Tüneli ile Yaşanmış “Tünel Hikayeleri”

Hizmete açıldığı günden bu yana sürücülerden yoğun ilgi gören ve Kumkapı-Koşuyolu güzergahında yolculuk süresini 5 dakikaya indiren Avrasya Tüneli açıldığı günden bu yana hayatını kolaylaştıran özellikleri ile de öne çıkıyor.
Avrasya Tüneli’nin insanların hayatını olumlu yönde nasıl etkilediğini yaşanmış gerçek olaylarla anlatmak, Avrasya Tüneli sayesinde yaşanan mutlu ve duygusal anıları tüm toplumla paylaşabilmek amacıyla Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. tarafından “Tünel Hikayeleri” adlı bir yarışma düzenleniyor.

#TünelHikayeleri

Tünel Hikayeleri Yarışması’na katılım ve ödül kazanma şansı için, 11 Eylül-8 Ekim 2017 tarihleri arasında, kendi hayatlarına dokunan en güzel Avrasya Tüneli hikayelerini Twitter’da, maksimum 2 dakikalık video formatında ve #TünelHikayeleri etiketiyle paylaşmak yeterli olacak. #Tünel Hikayeleri etiketiyle paylaşılacak olan ilgili videolar, Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. yöneticilerinden oluşan Seçici Kurul tarafından değerlendirilecek ve her haftanın kazanan videosu belirlenecek.

4 Adet Samsung Galaxy Note 8 Hediye

11 Eylül-8 Ekim 2017 tarihleri arasındaki dört hafta boyunca yüklenen videolar, hafta bazında değerlendirilecek ve toplamda kazanan dört video sahibine birer adet Samsung Galaxy Note 8 hediye edilecek.
Yarışmaya 18 yaşından büyük ve Türkiye sınırları içerisinde ikamet eden herkes katılabilecek. Yarışmaya katılım şartları ve diğer detaylar için www.avrasyatuneli.com adresi ziyaret edilebilir.

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. (ATAŞ) Hakkında:

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. (ATAŞ), İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesini gerçekleştirmek üzere, 2009 yılında, Türkiye’den Yapı Merkezi ve Güney Kore’den SK E&C şirketleri tarafından kuruldu. ATAŞ, Avrasya Tüneli Projesi’nin finansman, inşaat ve 25 yıl boyunca işletmesinden sorumludur. www.avrasyatuneli.com