Emlak Konut’tan Bakırköy Şevketiye’de arsa ihalesi

Emlak Konut’tan Bakırköy Şevketiye’de arsa ihalesi

bakirkoy arsa ihale

Emlak Konut (GYO)‘nun Bakırköy’de Şevketiye’de yapacağı yeni projesi için bulunan 68 dönümlük arsa ihalesini 4 ekim 2017’de yapacak.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), bir çok projesini yaşama sunmaya devam ediyor. İstanbul’un en eski semtlerinden olan Bakırköy Şevketiye bölgesinde arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı iş ihalesinin 1. oturumunu 4 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 14,30’da gerçekleştirecek.

İhale açık ihale usulü ile kapalı zarf teklifi olacak pazarlık ve açık artırma 2. oturum şeklinde iki ayrı günde tamamlanacak. İhale açık ihale usulü ile kapalı zarf teklifi olacak pazarlık ve açık artırma 2. oturum şeklinde iki ayrı günde tamamlanacak.

İstanbul’un en eski ve en değerli ilçelerinden olan Bakırköy Şevketiye mahallesi‘nde yer alan ticaret+konut alanı, özel eğitim tesisi alanı fonksiyonlu arsanın toplam arsa alanı 68 bin 36 metrekare. 46 bin metrekaresi ticaret+konut alanına, 7 bin metrekaresi özel eğitim tesisine ayrılan arsada 15 bin 36 metrekarelik alan ise park alanı olacak.

Atatürk Havalimanı’nın çok yakınında

Emlak Konut Şevketiye projesi Atatürk Havalimanı’nın yanında, İstanbul Aydın Üniversitesi’nin yakınında yer alıyor.

Emsali 1,00 olan arsanın yaklaşık emsale esas inşaat alanı 53 bin metrekare. İhalenin 1. oturumu açık ihale usulü ile kapalı zarf teklif alma ve 2. oturumu pazarlık-açık artırma olarak iki oturum halinde iki ayrı günde yapılacak.