Greenox Urban Residence’tan Babalar Günü’ne yüzde 20 indirim!

Greenox Urban Residence’tan Babalar Günü’ne yüzde 20 indirim!

Türkiye’de ilk ve tek dikey ormanı bulunan proje Greenox Urban Residence’ta, Babalar Günü’ne çok özel 19 Haziran Pazar günü mevcut indirimin üzerine yüzde 5’lik bir indirim daha yapılıyor.

Aycan&Feres İş Ortaklığı tarafından Büyükdere Caddesi’ne 400 metre uzaklıkta hayat buluyor.

greenox urban residence (1)

13 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Greenox Urban Residence, 120 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. 1100 metrekare sosyal tesis alanına sahip olan proje 2017 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor. 17 katlı tek blokta 170 daireden meydana gelen Projede konutlar 50 ila 97 metrekare arasında değişiyor. Konutlar 1+1 ve 2+1 şeklinde yer alıyor.

Projede babalar Günü’ne özel yüzde 20 indirim yapıloyur

Mevcut fiyatlar üzerinden yüzde 15 indirimin uygulandığı bu projede; 19 Haziran Babalar Günü’ne özel artı yüzde 5’lik bir indirim daha yapılıyor. Greenox Urban Residence’ın terasında yüzme havuzu, vitamin bar, güneşlenme terası, seyir terası, barbekü alanı, fitness salonu, sauna, buhar odası, şok duşu, soyunma odaları bulunuyor. Giriş katında ise resepsiyon, etkileşim avlusu, karşılama avlusu, concierge, toplantı salonu, çalışma odası, misafir suitleri, cafe, müzik ve oyun odaları, eğlence odası ve cep sineması gibi sosyalleşme alanları yer alacak.
Feres-Gayrimenkul-Yonetim-Kurulu-Es-Baskani-Murat-Yagan

7c2596ce-e854-423f-b2cc-f1c5daacf2b3
En iyi miras Greenox

Greenox konsepti, ilk olmanın verdiği heyecanla, her biri farklı şekilde kendini ifade eden ışık, peyzaj ve sanatın bileşimini ortaya koyuyor. Pozitif bir yeşil dönüşümün parçası olarak geleceğe bırakılabilecek, sürdürülebilir en iyi miras Greenox. Projenin dikey duvarlarında 21 bin 200 adet bitki, cephelerde ise 900 adet ağaç ve ağaççık bulunacak. Greenox Urban Residence, Avrupa Yakası’nın merkezinde, finans merkezlerinin, iş yerlerinin ve alışveriş mekanlarının konumlandığı Büyükdere Caddesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. 4.Levent metro durağına 5 dakika yürüme mesafesinde; araba ile FSM Köprüsü, Boğaziçi Köprüsü’ne 8 dakika uzaklıkta olan proje; Beşiktaş İskelesi’ne ise 15 dakikalık bir mesafede yükseliyor.

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en yüksek yeşil duvarları Green0x

İstanbul’da ve ülkemizde, tüm projelerde kent peyzajlarını etkileyecek bir dönüşümü başlatacak olan Türkiye’nin ilk ve tek dikey ormanı Greenox Urban Residence, yan cephelerinde 56 ve 53 metre yüksekliğindeki yeşil duvar uygulamaları ile Avrupa’nın en yüksek dikey yeşil duvarlarına da ev sahipliği yapıyor.

Giderek betonlaşan İstanbul’da, şehir merkezinde yaşayan insanın yeşile ve oksijene duyduğu ihtiyaçtan yola çıkarak hayat bulan Greenox Urban Residence projesi “Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik (LEED)” Gold adayı.

 Murta DEMİR