Artaş’tan Anadolu Yakası’nda yeni proje: Ümraniye Yamanevler

Artaş’tan Anadolu Yakası’nda yeni proje: Ümraniye Yamanevler
İstanbul’un en değerli lokasyonlarında Avrupa Konutları markası ile kaliteli konutlar üreten Artaş İnşaat, şimdi de Anadolu Yakası’nda ilk projesine başlayacak.

İnşaat sektörünün güvenilir firması Artaş İnşaat, bugün düzenlediği basın toplantısında 2016 projelerini anlatarak 2017’de hayata geçireceği 5 yeni projesini basına tanıttı.

2017 yılında Avrupa Konutları Arıcılar, Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Atakent 4 projesi A etabına B ve C etapları olmak üzere 5 proje hayata geçirecek olan Artaş Yamanevler projesi ile Anadolu Yakası’nda ilk konut projesine imza atacak.
Anadolu Yakası’ndaki ikinci Avrupa Konutları markalı projesini Ümraniye’de hayata geçirecek olan Artaş, Avrupa Konutları Yamanevler projesine haziran ayında başlayacak. 480 bin metrekare toplam inşaat alanı bulunan projede 1.669 konut ile ofis ve ticari üniteler bulunacak. Yamanevler projesinde ayrıca 285 bin metrekare toplam satılabilir alan yer alacak.
Ümraniye ilçesi İnkılap Mahallesi, 46 pafta, 874 ada, 197 parsel mevkiinde hayata geçirilecek olan proje, 14 bloktan meydana gelecek. Projede 1+0 (stüdyo) daireden 4+1 konut konut tipine kadar farklı seçenekler yer alacak. Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Yamanevler projesi ile olarak Anadolu Yakası’nda ilk kez konut projesine imza atmış olacak.