Büyükyalı İstanbul Projesine İlgi Büyük!

Büyükyalı İstanbul Projesine İlgi Büyük!

Kazlıçeşme’de sahil yolunda Özak GYO – Yenigün İnşaat – Ziylan Gayrimenkul’un ortak projesi Büyükyalı İstanbul, lansmandan bu yana büyük ilgi gördü.

Özak GYO – Yenigün İnşaat – Ziylan Gayrimenkul’un ortak projesi Büyükyalı İstanbul lansmandan bu yana büyük bir ilgi gördü. 200’den fazla ödülü olan Mimar Chapman Taylor’ın mimarlığını üstlendiği Büyükyalı İstanbul fiyatları ise 1 milyon TL’den başlıyor.

Büyükyalı İstanbul Nerede?

İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu İlçesi sınırları içerisindeki Kazlıçeşme’de sahil yolu üzerinde bulunan Kenedy Caddesinde yaşam geçirilecek olan Büyükyalı İstanbul’a denizden de ulaşım sağlanabilecek.

Büyükyalı İstanbul Yüzde 40 Prim Hedefliyor

Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, lansman toplantısında proje ile ilgili olarak, projenin devam eden altyapı çalışmaları ile değerine değer katacağını söyledi. Marmaray Zeytinburnu durağı, Avrasya Tüneli gibi projelerle Büyükyalı İstanbul’un teslime kadar en az yüzde 40 prim yapması bekleniyor.

Büyükyalı İstanbul Fiyatları

Büyükyalı İstanbul fiyatları ise 1 milyon TL’den başlıyor. Daire tipi ve yerine göre değişen fiyatlar 5 milyon TL’ye kadar çıkıyor. Büyükyalı İstanbul çok cazip ödeme seçeneklerine de sahip. Yüzde 10 peşinat, aylık 0.70 faizle 120 ay taksit veya 0.42 faizle 60 ay taksit ile cazip ödeme koşulları ile hem yatırımcısına hem sakinlerine kazandırmayı hedefleyen BüyükYalı İstanbul’da teslimlerin Aralık 2019’da başlaması öngörülüyor.

Büyükyalı İstanbul Size Ne Kazandırır?

Yatırımcısına ve sakinlerine kazandırmayı hedefleyen Büyükyalı İstanbul’un kazandırmayı hedeflediği 4 ana başlık bulunuyor. Büyükyalı İstanbul öncelikle yatırımınıza değer kazandırmayı hedefliyor. Devam eden altyapı çalışmaları ve gelişen bölge ile birlikte hem yatırımcının hem sakinlerinin kazanacağı bir proje olma hedefinde. Büyükyalı’nın bir diğer kazandırmak istediği ise ‘iyi bir yaşam’ olarak belirlendi. Bu hedefe göre planlanan Büyükyalı İstanbul’da özlediğiniz samimi ve konforlu hayatı yaşamanız mümkün.

Büyükyalı İstanbul’un diğer bir hedefi ise size zaman kazandırmak. Trafiğe takılmadan bir, Marmaray kullanarak veya Avrasya Tüneli ile seyahat etmek mümkün olacak. Ayrıca denizden ulaşım da projede mümkün olacak. Güvenliği ve evlerdeki iç detayları ile Büyükyalı İstanbul’un sakinlerine kazandırmak istediği diğer hedefi ise ‘huzur’:

22 Eylül’de lansmanı yapılarak satışa çıkan Büyükyalı İstanbul projesine talepler yüksek. Birçok avantajı içerisinde barındıran Büyükyalı İstanbul’da siz de kazanın. Proje ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldurabilirsiniz.