Liv Marmara’da fiyatlar 179 bin TL’den başlıyor!

Liv Marmara’da fiyatlar 179 bin TL’den başlıyor!

İstanbul’un prestijli bölgesi Beylikdüzü’nde yükselen Liv Marmara sağladığı yüksek prim avantajlarıyla konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunarken, projede 1+1 daireler 179.000 TL’den başlıyor.

İnşaat sektörünün güvenilir markası Liv Yapı, yeni projesi Liv Marmara ile keyif ve kazanç dolu bir yaşamın temellerini atıyor. İstanbul’un prestijli bölgesi Beylikdüzü’nde yükselen proje sağladığı yüksek prim avantajlarıyla konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunarken, projede 1+1 daireler 179.000 TL’den başlıyor.

Kalekent Projesinden sonra Liv Markasını Beylikdüzü’nün Marmara Denizi tarafına taşıyan Liv Yapı, yeni projesi Liv Marmarayla lansman sürecini başlattı.

Marmara Denizine hakim bir noktada konumlanan ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan proje, yaklaşık 10 bin metrekarelik arsa üzerinde, 495 konut 34 ofis ve 10 cadde mağazasından oluşuyor.

Bölgede küçük daire ihtiyacına cevap verme amacıyla hayata geçirilen Liv Marmara projesinde  daireler 1+1 ve 2+1’den oluşuyor. Marmara Denizine yakın bir mesafede yükselen Liv Marmara’da daireler birinci kattan itibaren deniz ve peyzaj manzarasına sahip.

AYDIN, “KAZANÇLI BİR YATIRIM FIRSATI SUNUYORUZ”

Avrupa Yakasının yeni cazibe merkezi Beylikdüzü’nün geleceğin en değerli  bölgeleri arasında yer alacağını belirten Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın; “Liv Marmara Projemizi Beylikdüzü’nde markalı projelerin yer aldığı İhlas Marmara 1 projesinin yanı başında konumlandırdık. Deniz manzaralı dairelerimizin yer aldığı projemizde konut alıcılarına kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Projemiz kesintisiz deniz manzarasına hakim bir noktada yer alıyor. Bölgede küçük daire ihtiyacını karşılamak için Liv Marmara’da 1+1+ ve 2+1 dairelere yer verdik. Projemizden konut yada dükkan alanlar birkaç yıl sonra yatırımlarını katlayacaktır’’ dedi.

DENİZ MANZARALI DAİRELER

Yeni ve modern bir yaşam merkezi olarak kurgulanan Liv Marmara; peyzajı, konforlu yaşam alanları ve özellikli konumu ile dikkat çekiyor.

Birbirine entegre 3 bloktan oluşan  Liv Marmara projesinde 495 konut 34 ofis ve 10 cadde mağazası yer alıyor. Tamamı 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede 7 farklı 2+1 daire tipi bulunuyor. Liv Marmara’da 1+1’ler 60 metrekare, 2+1 daireler ise  87-133 metrekare arasında değişiyor.

YÜKSEK STANDARTLARDA YAŞAM VADEDİYOR

Proje zengin yaşam alanlarıyla da dikkat çekiyor. Liv Marmarada yer alan masa tenisi, mini golf, bilardo, futbol ve basketbol sahaları,  fitness, sinema, çok amaçlı stüdyo, toplantı odası, açık hava sineması, bisiklet parkı, teras kafe, misafir odaları, 7/24 güvenlik, resepsiyon hizmeti ve mağazalarıyla modern bir yaşamı yatırımcılara sunuluyor.

ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor.

Esnek ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı sunan Liv Yapı’da 1+1 daireler 179 bin TL’den  başlıyor. Firma, Emlak Konut GYO’nun tarihi kampanyasını kendi projesine uygulayarak yüzde 20 peşinat, yüzde 0,70 vade ve 120 aya kadar taksit imkanı da sunuyor.

Liv Yapı bünyesinde ayrıca yüzde 25 peşinata 36 ay, yüzde 50 peşinata 50 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

MERKEZİ LOKASYONUYLA AVANTAJ SAĞLIYOR

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Liv Marmara, toplu taşıma imkanlarının  yer aldığı İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5’e, Sağlık Kurumlarına, Eğitim Kurumlarına ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzü Metrosu, Türkiye’nin en büyük liman işletmesi olan Ambarlı Limanı, West Istanbul Marina, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, konumuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Liv Marmara projesinin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 5 548

Web adresi: http://www.livmarmara.com/