Kazancını katlamak isteyenler Lensistanbul’a koşuyor

Kazancını katlamak isteyenler Lensistanbul’a koşuyor

Lens Yapı tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Lensistanbul, yatırım potansiyeli yüksek bir proje olarak dikkatleri çekiyor.
Kurtköy’de inşa edilen Lensistanbul, Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Ortadoğu Grup ve Renium Yapı bir araya gelmesiyle oluşan Lens Yapı tarafından hayata geçiriliyor. TEM Otoyolu’nun ve metro istasyonunun hemen yanı başında bulunan proje daire ve dükkanlardan meydana geliyor. 33 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde bulunan Lensistanbul, 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. 1162 konut ve 85 ticari ünitesi ile ev alanların hemen her ihtiyacına cevap veren projede daire büyüklükleri  45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına yüksek bir yatırım fırsatı sunan Lensistanbul, yüksek standartlarda bir yaşam vadediyor. Sabiha Gökçen Havalimanı ve şehiriçi ulaşım ağlarına yakın bir noktada yer alması ile dikkat çeken Lensistanbul, şehrin en gözde projeleri arasında yer alıyor.

YARISI PEŞİN, GERİSİ TESLİMDE!
Peşin alımlarda yüzde 8 indirim uygulanan Lensistanbul’da banka kredili satışlarda 120 aya 0.70 taksit imkanı yer alıyor. “Yarısı peşin, gerisi teslimde” vade farksız ödeme planı sunan projede yüzde 15 peşinata 60 ay, yüzde 50 peşinata 36 ay, yüzde 65 peşinata 48 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Lensistanbul’da teslimler ise Haziran 2018’de başlıyor.