Anadolu’nun Çevre Dostu projesi Bumerang Kartal

Anadolu’nun Çevre Dostu projesi Bumerang Kartal

Anadolu Yakası’nın önemli noktası Kartal’da yükselen Bumerang Kartal, doğayla dost özellikleriyle dikkat çekiyor. Bumerang Kartal teknik özellikleriyle ısı, ışık ve su tasarrufu sağlıyor.

Özkartallar A.Ş. güvencesiyle Kartal’da yükselen Bumerang Kartal projesi, göz alıcı cephesinin yanı sıra çevreci özellikleriyle de dikkat çekiyor. Kartal Metrosu’na 1 dakikayürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal doğaya dost olarak yükselişini sürdürüyor. Maksimum enerji tasarrufu sağlayacak şekilde doğal ışıkla aydınlatmanın sağlandığı Bumerang Kartal projesinde dış cephelerde kullanılacak camlarla yüzde 70’e varan oranlarda ısı kontolü sağlanması hedefleniyor.

Kartal Adliyesi’nin tam karşısında yer alan Bumerang Kartal projesinde ayrıca su tasarrufu da sağlanacak. Yağmur sularının depolanarak yeşil alanların sulanmasında kulllanılmasının planlandığı projede binanın yüksekliği de dikkate alınarak doğal havalandırma sistemi kurulacak.

40 kattan oluşan Bumerang Kartal projesinde kullanılan asansör sistemlerinde de büyük oranda enerji ve zaman tasarrufu sağlanması öngörülüyor.

Bumerang Kartal’dan yüzde 1 KDV avantajı

Kapanmaz koru alanı ve deniz manzarasına sahip olan Bumerang Kartal’ın çevresinde hastane, adliye, havalimanı, alışveriş merkezleri ve daha birçok önemli merkez yer alıyor.

Bumerang Kartal, seyir terası, cafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark,profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.

9 bin 650 metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Bumerang Kartal, 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. 8’nci katından itibaren adalar manzarasına hakim ofis ve daireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

Ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değiştiği Bumerang Kartal’da teslimler Aralık 2019’da yapılıyor.

En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor.

Esnek ve fonksiyonel alan seçenekleri, yatırım değeri ve konsepti ile modern ofis ve konut anlayışının en üst seviyeye taşındığı Kartal Bumerang Projesi yaşam standardına yeni bir soluk getirmek isteyenler, farklı gayrimenkul projelerini takip eden yatırımcılar ve işverenler profilini hedefliyor.

Bumerang Kartal projesinin kapanmaz Adalar manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40’u peşin, geri kalan yüzde 60’i proje bitiş tarihi olan, Aralık 2019’a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyo