TEM Avrasya Konutları nerede fiyatlar ne kadar?

TEM Avrasya Konutları nerede fiyatlar ne kadar?

TEM Avrasya Konutları Projesi Fuzul Yapı ve Yol İnşaat tarafından ortak yapılan bir proje 18.261 m2’lik bir alanda inşa ediliyor. Projede 6 blokta 612 daire ve 3 dükkan yer alıyor. Bloklarda manzaralar görülmeye değer durumda. 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile yer alıyor. Aile ortamı için tam da aradığınız bir proje ve konforlu bir yaşam sunuluyor.

TEM Avrasya Konutları kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlart

Projede yeşil alan, çarşı ve cadde olarak üç cephe var. Çarşı bölümü sürekli olarak hareketli ve renkli. kapalı otoparkının da olması projeye ayrı bir değer kazandırıyor. Cadde manzarasında ise alışveriş caddesi ve kenarlarındaki yürüyüş parkurlarını görebiliyorsunuz. Birçok mağaza ve kafeler cadde üzerinde. Bölgenin her geçen gün daha da fazla değer kazanıyor olması önemli.

Projenin sosyal donatılarına baktığımızda Çocuk oyun alanları, Sauna, Türk hamamı, Fitness merkezi, Güvenlik, Kameralı güvenlik, Kapalı otopark, Su Deposu,  Jeneratör, Asansör, Merkezi ısıtma, Isı pay ölçer.

TEM Avrasya Konutları fiyatları ve satış seçenekleri

TEM Avrasya konutlarında tpolam daire  adedi 362, daire tipleri 2+1 233 tane 3+1 ve 17 tane 4+1 seçeneğiniz bulunuyor. Projede henüz ön satış talep toplanıyor. Fiyatlar ve ödeme seçenekleri gibi ayrıntılar konusunda henüz ayrıntılı bir bilgi bulunmamakta açıklandığında sizlerle paylaşacağız…

TEM Avrasya Konutları Nerede?