Vogue Business Center Ataşehir 10 fünde yüzde elli satışa ulaştı!

Vogue Business Center Ataşehir 10 fünde yüzde elli satışa ulaştı!

İstanbul’da iş yaşamının merkezi olma yolunda ilerleyen Ataşehir’de yüzde 70’inin tamamlandığı projede Entegre Emlak Ofisleri dönemi başlatılarak Vogue Business Center’ın yarısı 10 günde satıldı.

 

Vogue Business Center’ın Genel Koordinatörü İlker Kaan Özcan, yeni uyguladıkları satış sisteminin temeli hakkında tanıtıcı açıklamalarda bulundu:

İlker-Kaan-Özcan-1
‘’Vogue Business Center Projesi tüm Ataşehir bölgesinde bir ilki gerçekleştirdi. Satışta ‘Entegre Emlak Ofisleri’ dönemini başlattık ve 10 günde yüzde 50 satış oranına ulaştık. Daha önce böyle bir satış sistemi uygulanmamıştı. İyi bir entegrasyonla Anadolu Yakası’nın tüm emlak ofislerini konuk ederek ağırladık ve birlikte kazanalım dedik. Projemize çok inanmamıza rağmen bizi bile şaşırtan, çok yüksek bir satış grafiği yakaladık. Biz, Ataşehir’de olmayanı ürettik. Bu bölgede her yerde konut olmasına rağmen ofis açığı bulunuyor. Bizden ofis alan şirketler A+ firmalar. Sonunda aradığımız metrekare ölçülerinde ofis bulduk ve kiradan kurtulduk diyorlar. Sonuçta doğru proje ile doğru satış sistemini bir araya getirerek bu başarıyı elde ettik.’’

Projeyi Sadece Satmak İsteseydik yüzde 100’ünü de Hemen Satmış Olurduk!
İlker Kaan Özcan sözlerine şöyle devam etti: “Ataşehir İlçesinde yapılan gayrimenkul projelerinde daha önce sadece 10 günlük bir sürede böyle yüksek bir satış cirosu elde edildiğini sanmıyorum. Gerçekleşen satışlardan çok memnun kaldık. İsteseydik projenin yüzde 100’ünü satardık. Gelen yoğun talebi çoklu alımlarla, proje birkaç kişiye gitmesin diye sınırladık. Böylece binada organik bir denge oluştu. Şu anda birçok güçlü firma var ve hepsi oturmak üzere satın aldı. Ekibimizden ve satış hızımızdan çok memnunuz.”

Metro ve otobüs durakları gibi toplu taşıma merkezlerine yakın bir noktada, 1. ve 2. köprü bağlantı yolu üzerinde yer alan ve sene sonunda, aralık 2016’da teslimlerin yapılması planlanan Vogue Business Center’a ilgi büyük oldu. İlk defa uygulanan bir satış sistemiyle birlikte projenin yüzde 50’si 10 gün gibi kısa bir süre içinde satıldı.