TEM Avrasya 2 yılda bittiğinde ne kadar kazandırır?

TEM Avrasya 2 yılda bittiğinde ne kadar kazandırır?

9 mayıs 2017’de basın toplantısıyla basına ve kamuoyuna tanıtılan daha sonra lansman satışlarına başlayan TEM Avrasya Konutları’nın 2 yıl sonra bittiğinde en az yüzde 50 prim yapması bekleniyor.

TOKi’ye ait 18 bin 621 metrekare büyüklüğündeki Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi TEM Otoyolu kenarında bulunan arsada Fuzul Yapı tarafından 5hayata geçirilen TEM Avrasya Konutları 500 milyon Lira yatırım bedeliyle 9 mayıs 2017’de yapılan lansman sonrsaı  metrekaresi 5 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa başladı.

TEM Avrasya Konutları 17 ve 18 katlı 6 bloktan oluşuyor. Projede 612 konut ve 17 cadde mağazası yer alacak. Konut teslimleri haziran 2019’dan itibaren başlayacak.

Projede 1+1 konut tipine yer verilmeyerek daha çok aile konseptiyle 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin sunulduğu TEM Avrasya Konutları’nda lansmana özel konut fiyatları 420 bin TL’den başlıyor.

Ödeme seçenekleri ise peşin ödemede yüzde 5 indirim sağlanıyor. Vadeli almak siteyenler içinse peşin alım indiriminin geçerli olduğu banka konut kredisi kullanma imkanının yanısıra Fuzul Yapı kendi bünyesinde yüzde 30 peşin ve kalan bakiye için vade farkı olmadan 24 ayda ödeme fırsatı sunuluyor.

TEM Avrasya Konutları’nın komşu olduğu markalı 2. el konutlarda dahi konutların metrekare satış fiyatlarının 7 bin 500 TL’den başladığını belirten Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal: TEM Avrasya Konutları’nın teslim edileceği 2 yıllık süre içinde en az yüzde 50 prim getirisi sağlayacağını belirtti.