De Dietrich’ten konforu her an hissettiren ve yüksek performanslı bir deneyim, Evodens AMC tam yoğuşmalı kombi

De Dietrich’ten konforu her an hissettiren ve yüksek performanslı bir deneyim, Evodens AMC tam yoğuşmalı kombi

De Dietrich’ten konforu her an hissettiren ve yüksek performanslı bir deneyim:

Evodens AMC tam yoğuşmalı kombi.

Müşteri memnuniyetini işinin merkezine alan, ‘Çok Şey İsteyenlere’ zarif, üstün kaliteli ve çevre dostu ürünler sunan De Dietrich, 3 asrı aşan geçmişinden gelen uzmanlığını geleceğin teknolojisiyle birleştirerek üretilen Evodens AMC kombiler, tüketicilere entegre sıcak su tankı olan modeliyle sıcak su konforunu üst noktada hissettiriyor.

Üç asrı aşan tecrübesiyle estetik, konfor ve enerji verimliliğini bir arada sunan De Dietrich, kombi modelleriyle kullanıcılarına yüksek performanslı bir deneyim yaşatıyor. 25/28 MI, 25/28 BIC ve 25/39 BIC modelleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan duvar tipi premix teknolojili Evodens AMC tam yoğuşmalı kombiler; premix teknolojisi, frekans kontrollü pompa, A sınıfı enerji verimi, De Dietrich markasının patentli özel Diematic Evolution kontrol paneli, dış hava sensörü, doğalgaz veya propan ile çalışabilme, BIC modelleri için 40,5 L dahili sıcak su tankıyla yüksek miktarda kullanım sıcak suyu sağlaması özellikleriyle öne çıkıyor.

Yeni tasarım Al-Mg-Si döküm eşanjörüyle yüksek dayanım ve uzun ömürlü olan Evodens AMC tam yoğuşmalı kombiler 25 kW ısıtma kapasitesine sahip. BIC modellerinde olan 40,5 L entegre sıcak su tankı, kullanmak istenilen tüm yerlerde hem ısıtma hem de sıcak su ihtiyacını yüksek konforla karşılıyor.

De Dietrich’in yüksek performans ve konfora verdiği önemle tasarladığı Evodens AMC tam yoğuşmalı kombiler gelişmiş Diematic Evolution kontrol paneli ve LCD ekranı sayesinde kullanımının yanı sıra hayatı da kolaylaştırıyor. Buna ek olarak, gelişmiş kontrol paneliyle dijital su basınç değeri LCD ekrandan kontrol edilebilen, otomatik su doldurma fonksiyonuna sahip olan Evodens AMC tam yoğuşmalı kombilerde, Diematic Evolution kontrol paneli sayesinde en karmaşık sistemlerin kontrolü cihaz üzerinden kolaylıkla sağlanabiliyor.

Kullanıcı konforu için dizayn edilen Evodens AMC tam yoğuşmalı kombi, Diematic Evolution kontrol paneli sayesinde 2 bağımsız ısıtma bölgesi veya ek aksesuarıyla 3 bağımsız ısıtma bölgesi kontrolü yapılmasını mümkün kılarak teknolojik farkını öne çıkarıyor.

Evodens AMC tam yoğuşmalı kombinin dahili sıcak su tanklı modeli dakikada 24 L* kullanım sıcak suyu ve çok düşük ses seviyesine sahip olması (46 dB)* ile konforu her an hissetmeyi sağlıyor.

*Evodens AMC 25/39 BIC modelinin dakikada sağladığı kullanım su miktarı ve ses seviyesini içeriyor.

DE DIETRICH HAKKINDA:

1778’den bu yana kalitenin sembollerinden olan De Dietrich dünyanın bilinen en eski endüstriyel ticari markasıdır. Şirketin kuruluşu 1684’e kadar geriye dayanmaktadır. De Dietrich bugün, ısıtma alanında uzmanlaşan en büyük endüstriyel gruplardan biri olan BDR Thermea’nın önemli bir parçasıdır. Performans ve uzmanlık, bir marka olarak yapılan her şeyin merkezinde yer almaktadır. De Dietrich, kullanıcı konforunu yüksek standartlarda sağlayan bir markadır. Asırlık tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde, güvenilir çözümler sunabilmektedir. De Dietrich bu çözümleri; enerji verimliliği yüksek, çevreye duyarlı ve zarif tasarımlı ürünleriyle buluşturmaktadır.