Geleceğin Projesi Gündemde

Geleceğin Projesi Gündemde
Enerji Bağımsızlığında Devrim yaratacak Free Energy Box’a, Güneş Ödüllerinden ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Enerji Projesi’ Ödülü Geldi. 
 
Türkiye’nin en prestijli ödül gecelerinden biri olan Altın Melek Ödülleri organizasyonu Sun Awards Güneş Ödülleri töreni 16 Ocak 2023 Pazartesi akşamı İstanbul Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
İş ve sanat dünyasından, kamu kuruluşlarından, sivil toplum ve dernek temsilcilerinden, yurtiçi ve yurtdışı katılımcı firma sahiplerinden 200’den fazla seçkin konuğun katıldığı gecede Free Energy Box projesi, Yılın En İyi Çıkış Yapan Enerji Projesi ödülüne layık görüldü.

Ekonomik bağımsızlığın tek yolu yeşil enerji kaynağı Free Energy Box

Proje sahibi sevgili Faysal Ölçenoğlu’nun bu özel geceye dair ilettiği teşekkür mesajında proje ile ilgili olarak, “Free Energy Box, enerji bağımsızlığının ve ekonomik bağımsızlığın tek yolu olan yeşil enerji kaynağıdır.” cümlesi hem ülkemiz hem de tüm dünya için ne kadar kıymetli bir proje için çalıştıklarının altını bir kez daha çizdi.
 
Geceye projenin sahibi Faysal Ölçenoğlu’nun annesi Satiye Yavuz ve kızkardeşi Filiz Ölçenoğlu ile katılan, Free Energy Box ve Faysal Ölçenoğlu adına ödülü alan Marka Danışmanı Didem Ece,  “Sizleri dünyada tek olan bir yöntemle havayı, su kaynaklarını, toprağı kirletmeden çalışan, sıfır karbon salınımı ile üretilen, %100 çevre dostu, kesintisiz ve sınırsız enerji üreten bir ürünle, Free Energy Box ile buluşturduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz.”  diyerek sözlerine başladı.

‘Tüm dünya için ne kadar önemli bir işe imza attığımızın farkına varılmasını yürekten istiyoruz’

 
‘Son 3 yıldır ciddi çalışmalar yapıyoruz ve Türkiye hatta tüm dünya için ne kadar önemli bir işe imza attığımızın farkına varılmasını yürekten istiyoruz.’ diyen Ece, ‘Geleceğimize bizimle birlikte sahip çıkmak isteyen, gelecek nesillere değerli ve temiz bir dünyayı miras bırakmamızı sağlayacak olan projemize inanan herkese, bu özel geceye ev sahipliği yapan Altın Melek Ödülleri Yönetim Kurulu’na, oy veren ve destek olanlara tekrar teşekkürü bir borç biliriz.” diyerek sözlerini tamamladı.
 
Oldukça merak uyandıran ve -bağımsız enerjinin ne kadar önemli olduğunu düşünürsek- büyük ses getireceği görülen projenin çalışmaları titizlikle devam ediyor.
 
Projenin detayları için www.freeenergybox.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.