Torunlar GYO 5. Levent Korupark ön satışa çıktı…

Torunlar GYO 5. Levent Korupark ön satışa çıktı…

Torunlar GYO 5. Levent projesinin 2. etabını ön satışa çıkardı. 

Yatırımlara devam eden Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 5. Levent projesinin 2. etabı için start verdi. Büyük bir merakla beklenen proje 5. Levent Korupark adıyla hayata geçecek.

Ön satışların başladığı 5. Levent Korupark projesi Torunlar GYO’nun dev projeleri arasında yer alan 5. Levent projesinin 2. ve son etabı olarak tanıtıldı. Torunlar GYO 5. Levent Korupark projesi 43 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Toplamda 7 blok olarak yükselen 5. Levent Korupark projesinde  744 adet konuta yer veriliyor.

Bir bloğun residence bloğu şeklinde tasarlandığı 5. Levent Korupark projesindeki konut tipleri de merak ediliyor ve araştırılıyor.

Ön satışların başladığı Torunlar GYO 5. Levent Korupark projesinde 1+1 , 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor.

5. Levent Korupark projesinin teslimlerinin 2024 yılının Aralık ayında yapılması hedefleniyor. Projede yer alan 1 oda 1 salon daireler 85 metrekare brüt alana sahip. 5. Levent 1. Etap’ta yer alan tüm sosyal alanların bulunduğu Torunlar GYO 5. Levent Korupark projesinde; çocuk parkları, havuz, fitness salonu, spor alanları, kır bahçesi, çarşı, kuaför, güvenlik ve otopark yer alıyor.

Söz konusu projeden konut sahibi olmak isteyenler anlaşmalı bankalardan (Akbank, İş  Bankası, Yapı Kredi, Ziraat Bankası) kredi kullanabiliyor ya da firma bünyesindeki vade imkanından yararlanabiliyor. 

Web: http://5levent.com.tr/