Bodrum’un Gözde Projesi Velux Yalıkavak Görücüye Çıktı

Bodrum’un Gözde Projesi Velux Yalıkavak Görücüye Çıktı

Bodrum’da, 18 rezidans ve 65 özel villadan oluşan Velux Yalıkavak’ın proje lansmanı görkemli bir gecede gerçekleşti. Cemiyet hayatından yoğun katılımın olduğu etkinlikte, ünlü Piyanist Kerem Görsev orkestrasıyla sahne alarak misafirlere gün batımında keyifli bir dinleti sundu. 

Velux Yalıkavak’ın proje alanındaki havuz başında gerçekleşen tanıtım kokteylinde proje ortaklarından Ata Yıldız Grup Kurucu Ortağı Selahattin Yıldız, Fırat Life Style Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Fırat, Ata Yıldız Grup Kurucu Ortağı Bahattin Atalay ve Fırat Life Style COO’su Ahmet Fırat misafirlere ev sahipliği yaptı. Cemiyet hayatından ise Emel Ayaydın, Banu Akçal, Zeynep Germen, Aysel Akçay, Meral Yazıcı, Şule Argüder, Zafer Kozanoğlu, Nergis Pekuysal ve Enis Pekuysal geceye katılım sağlayan konuklar arasındaydı.

Projenin tamamı deniz manzarasına sahip olan konutlardan oluşurken, M blokta yer alan malikane de lansman kapsamında örnek daire olarak ziyarete açıldı. Oldukça konforlu olduğu görülen 583 metrekarelik malikane misafirlerden tam not aldı. 

Bodrum’un yeni yaşam alanı olacak

Fırat Life Style ve Ata Yıldız Grup ortak girişimi olan SF Yıldız İnşaat’ın Muğla Bodrum’da inşa ettiği Velux Yalıkavak; 2+1, 3+1, 5+1 ve 6+1 tipte, tümü deniz manzaralı olan 18 adet rezidans ve 65 adet özel villadan oluşuyor. Projede yer alan konutlar 104 ile 140 metrekare arasında değişirken, müstakil villaların büyüklüğü ise 583 metrekareye kadar çıkıyor. 64 bin metrekarelik proje alanına sahip ve toplam 83 adet konutun yer alacağı Velux Yalıkavak, Bodrum’un yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor.