Homend Küçük Ev Aletleri’nde “Hadi İndirim Günleri” Başlıyor

Homend Küçük Ev Aletleri’nde “Hadi İndirim Günleri” Başlıyor

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten Homend, küçük ev aletlerinde Temmuz ayına özel kampanya sunuyor. “Hadi İndirim Günleri “kapsamında yer alan belirli ürünlerde %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten Homend, Temmuz ayına özel “Hadi İndirimli Günler” kapsamında gerçekleştireceği özel kampanyasıyla, belirlenen ürünlerinde %50’ye varan indirim avantajı sunuyor. Homend ürünleri, kullanıcı dostu tasarımlarıyla rahat ve pratik bir kullanım deneyimi sunarken, sevdiklerinizle geçirdiğiniz keyifli anlara da eşlik ediyor.

“Hadi İndirim Günleri”’nde Homend Pottoman Türk Kahve Makinası, Royaltea Smart Konuşan Çay makinası, Homend  Stand Mikserler, Vintage Functionall Mutfak Robotları, Filtre Kahve Makinaları, Tost Makinası ve Smootie Blender gibi belirli ürünlerde %50’ye varan indirimler yer alıyor.

Homend Hakkında:

Homend 2010 yılında küçük ev aletleri pazarında insanların yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedefleyerek yola çıkan, tüm operasyonlarında merkezine insanı alan bir marka. Bugün yenilenen Homend’in kuruluşundaki yapıtaşlarını koruyarak, “sektörün özgün çözümler sunan karakteristik markası olma” vizyonu ve “insanların kendi hayatlarında henüz dile getirmedikleri eksikleri fark etmek ve bunları iyileştirme alanlarına dönüştürmek” misyonuyla faaliyetlerine güçlenerek devam ediyor. Özgün çözüm ve anlamlı yeniliklerle hayata hizmet eden Homend, kuruluşundan kısa bir sure sonra, dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan Red Dot Design Awards’dan üç ödül birden alarak önemli bir başarı sağlamıştır. Üretiminde sağlıklı malzemeler kullanılan, düşük enerji harcayan ürünler geliştirmeye öncelik veren Homend markalı 100’den fazla ürün bulunmaktadır.

 

Karaca Hakkında:

Karaca Grup; çatısı altında bulunan Karaca, Karaca Home, Emsan, Jumbo, Cook Plus ve Homend markalarının yer aldığı mağazacılık ağı ile, 269 mağaza ve 2.500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşmakta. 2014 yılında başlayan yurtdışı hikâyesine ise bugün 16 ülkede mağazaları, 28 ülkede ihracat ile devam ediyor. “Paylaşacağımız çok şey var” sloganını ürünlerine de yansıtan marka, katma değerli ürünler sunarak insanların sevdikleriyle paylaşacağı anları çoğaltmak için ilham veriyor. Sofra, mutfak, küçük ev aletleri ve ev tekstili kategorilerinde inovasyondan ve tasarımdan gelen gücünü kültür mirasına sahip çıkmak için de kullanan marka, şefler, sanatçılar, kanaat önderleri ve kültür kurumları ile bir araya gelerek güncel koleksiyonlar üretiyor. Sosyal sorumluluk çalışmalarında Unicef ile iş birliği yapan Karaca, hayatın her alanına değer katan ürünleri ve projeleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.