2022 Mart ayında satışa çıkacak yeni konut projeleri

2022 Mart ayında satışa çıkacak yeni konut projeleri

2022 Mart ayı içerisinde satışa çıkacak olan yeni konut projeleri yapılacak lansman kampanyaları ile en uygun fiyatlarla konut alıcılarına sunulacak. Bahar aylarına girerken konut almayı bekleyenlere bir bahar müjdesi, Mart ayında satışa çıkarılacak yeni konut projeleri:

1. Emlak Konut GYO Batıyakası Projesi

Emlak Konut GYO’nun güvencesi ilee Yıldızlar İnşaat’ın Anadolu yakasında Kartal’da inşa edilen Batı Yakası projesi bu ay lansman sonrası satışa çıkarılacak olan projeler arasında. Projede 656 adet bağımsız bölüme yer verilirken 611’i konut, 45’i de ticari ünite olacak. Projenin toplam arsa alanı 38 bin 334 metrekare. Batıyakası projesindeki konut tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Emlak Konut GYO Batıyakası projesinin D-100 karayoluna mesafesi 1,1 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı’na mesafesi 14 kilometre, E-80 karayoluna mesafesi ise 20 kilometre.

Web: http://ernbatiyakasi.com/
Telefon: 4443070

2. Kayaşehir Avrasya Konutları Projesi

İstanbul Başakşehir ilçesinde Olimpa Park Plus, Olimpa Park Rezidans, 3. İstanbul, Başakşehir Avrasya Konutları, Evila, Fuzulkent Bizimevler, Kent Neriva, Başak City, Vadiyaka ve Air Başakşehir olmak üzere 10 projeyi hayata geçiren Fuzul Yapı tarafından Başakşehir’de yapacağı 11. projesi için düğmeye bastı. Kayaşehir Avrasya Konutları adı ile hayata geçirilecek olan proje için ön talep sürecine başlanmıştı. Merakla beklenen projenin bu ay satışa çıkarılması planlanıyor.

Web: http://www.avrasyakayasehir.com/

 3. Fuzul Beşiktaş Projesi

Fuzul Beşiktaş projesi toplam 3 bin 357 metrekare arsada hayata geçirilecek Fuzul Beşiktaş projesi Mart ayı içinde satışa çıkarılması bekleniyor. Fuzul Beşiktaş projesi Emlak Konut GYO güvencesi ile İstanbul Beşiktaş’ta yükselecek. Ön talep toplama sürecinin halen devam ettiği proje için inşaat çalışmalarına başlandı. Fuzul Beşiktaş projesi Ata Koleji, Acıbadem Fulya Hastanesi, Dora Hospital Hastanesi, Zincirlikuyu Metrobüs Durağı, İstanbul Cerrahi Hastanesi’ne oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Web: http://www.fuzulbesiktas.com/
Telefon: 0212 635 34 34

 

4. Benesta Acıbadem Projesi

Benesta Acıbadem projesinde geçtiğimiz günlerde ön satışlara başlanmıştı. Merakla beklenen proje İstanbul Anadolu Yakası Acıbadem’de yükseliyor. 550 konutun yer aldığı Benesta Acıbadem projesinde satışlara bu ay başlaması planlanıyor. Benesta Acıbadem projesinde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, ve 6+1’e kadar; simpleks, çatı dubleks, bahçe dubleks, ve teras bahçeli evleri yer alacak. Ön satış sürecinin devam ettiği projede park ve sosyal kulüp donatıları öne çıkarken, özel tasarım resepsiyon alanları, otopark lobileri de yer alacak.

Web: http://www.benestaacibadem.com/