Kiler GYO’dan Referans Kartal Loca projesi geliyor!

Kiler GYO’dan Referans Kartal Loca projesi geliyor!

İstanbul Kartal bölgesinde yeni konut projeleri için arayışa giren kişilere müjdeli haber! Kiler GYO’un hayata geçireceği Kartal Loca konut projesi için imzalar atıldı.

İstanbul’da özellikle Anadolu Yakasında Kartal bölgesini tercih eden ve bu bölgede yeni projeleri araştıranlar için 2023 senesinde teslim olacak olan Kiler GYO tarafından hayata geçirilecek Kartal Loca projesi geliyor. İstanbul Kartal’da yükselecek olan dev projede KLR İnş.Tic.Ltd.Şti. ile Kiler GYO arasında imzalar atıldı.

Referans Kartal Loca projesi hakkında Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yapılan açıklamada Kiler Kartal ilçesi, 11371 ada 184 parsel ve 11466 ada 105 parselde yükselecek olan inşaat projesini KLR İnş.Tic.Ltd.Şti. tarafından inşa edileceği belirtildi.

Referans Kartal Loca projesi konumu nerede olacak?

İstanbul’da en fazla değerlenen bölgelerden olan Kartal’da yer alacak olan yeni proje İstanbul Anadolu Yakası projelerinden biri olarak öne çıkmayı başarıyor. Yeni projenşn manzarasında adaların doyumsuz ışıltısı ve deniz manzarası da yer alırken Metro, Deniz Otobüsü ve Marmaray ile kolay ulaşım imkanı sunan bir noktada yer alıyor.

Referans Kartal Loca projesinde 1+1 Daire, 2+1 Daire ve 3+1 daire olmak üzere 3 farklı daire tipi yer alırken proje lokasyon konumu ile de yatırımlık konut projesi arayanlara hitap ediyor. Dev proje 2 etapda satışa sunulurken 11371 ada 184 parsel 1. etap; 11466 ada 105 parsel de 2. etap olarak inşa edilecek.

Kartalın gözdesi halini alacak yeni projede toplam 368 adet konuta yer verilirken ayrıca da 32 adet ticari ünitede yer alacak.

KAP üzerinden şirketin yaptığı açıklamada “Şirketimiz Yönetim Kurulu Kararı çerçevesinde İstanbul İli Kartal İlçesi 11371 Ada 184 parsel ve 11466 Ada 105 Parselde gerçekleştirilen Referans Kartal Loca Projesi için KLR İnş.Tic.Ltd.Şti. ile Müteahhitlik sözleşmesi imzalanmıştır. KLR İnş.Tic.Ltd.Şti. Sermaye Piyasası Kurulu’nun özel durumların kamuya açıklanmasına ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde ilişkili taraf kapsamındadır” şeklinde ifade yer aldı. Yeni proje İstanbul Kartal ilçesinde Atalar Mahallesi içerisnide yer alırken Kartal ilçe merkezine sadece otomobil ile 2-3 dakikalık bir mesafede yer alıyor.

Referans Kartal Loca projesinde konut fiyatları ne kadar olacak?

Kiler GYO tarafında hayata geçirilecek olan yeni projede yer alacak dairelerin satışlarına tüm hız ile devam edilirken vatandaşların yoğun talep gösterdiği belirtiliyor. Projede yer alacak olan daielerin fiyatları seçilen daire tipi, konum, kat ve blok özelliklerine göre belirlenirken fiyatları projenin satış ofisi üzerinden alabilirsiniz.

Adres: Atalar Mah. Çanakkale Cad. Kartal/İSTANBUL

Tel: 444 5 111
Web: www.kilergyo.com
E-posta: info@kilergyo.com

Geliştirici Firma: Kiler GYO
Müteahhit Firma: Biskon Yapı A.Ş.
Sözleşme Tipi: Kat karşılığı
Arsa Alanı: 13.260 m²
T.Satılabilir / Kiralanabilir Alan: ~51.000 m²
Başlangıç Tarihi: 2020
Bitiş Tarihi: 2022
Mevcut Durum: İnşaat faliyetleri sürmektedir.