Akzirve Topkapı 29 özel yatırım fırsatlarıyla bugün yoğun ilgi ile satışa çıktı

Akzirve Topkapı 29 özel yatırım fırsatlarıyla bugün yoğun ilgi ile satışa çıktı

Gayrimenkul sektöründe başarılı geliştiricilerden bir olan Akzirve Gayrimenkul, İstanbul’da en çok değerlenen ve en merkezi konum noktası Topkapı’da, çok özel bir projeye imza atıyor: Topkapı 29 projesi ön satış döneminde çok yoğun bir ilgi ile karşılaşan projede Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım garantörlüğü ile kişiye özel ödeme seçenekleri de sunulacak.

Gayrimenkul sektörünün öncü markaları arasında olan Akzirve Gayrimenkul’ün İstanbul’un tam ortasında, İstanbul Topkapı’da devreye almış olduğu yeni projesi Topkapı 29’da yoğun bir ilgi yaşanıyor. Yeni projede ön satışa özel ödeme seçenekleri sunulurken inşaat çalışmaları da hızlı bir şekilde ilerliyor. Bu ay 820 daireden meydana gelen Strada Plus’ı teslim edecek olan Akzirve Gayrimenkul’ün yeni projesi Topkapı 29, sadece bir yaşam ve eğlence alanı değil aynı zamanda da mükemmel mimarisi ve farklı kullanım alanlarının kalitesi ve sinerjisi ile dünya standartlarında tasarlandı. Özel indirimli fiyatlar ile ön satışa çıkan projenin ilk etabında, 18 ay 0 vade farkı ödeme seçeneği sunuluyor. Ayrıca Ziraat Katılım aracılığı ile 0,99 aylık oranlı 60 aya kadar vadeli avantajlı kredi imkanı da sunuluyor. Teslimler ise 24 ay sonra başlayacak.

Topkapı 29 Projesi İstanbul’un kalbi Topkapı’nın merkezinde, tam hayatın içinde…

Akzirve’nin yeni projesi Topkapı 29, konut, eğitim, ticaret, sağlık ve turizm gibi bir çok sektörde farklı, yeni ve prestijli gelişmelerin yaşandığı canlı ve renkli Topkapı semtinde, E5  yolu üzerinde yer alıyor. Topkapı’da yeni bir çekim merkezi oluşturmaya hazırlanan proje, sağlık kompleksinden, cadde mağazalarına, akademik aparttan klinik ve medikal rezidansa kadar zengin ticari alanları ile dikkat çekiyor.

Akılcı bir yaklaşımla ideal bir yerleşim ve tüm ihtiyaçlara cevap veren yepyeni bir ekosistem olarak tasarlanan Topkapı 29, İngiltere’nin en ünlü mimarlık grubu Chapman Taylor Mimarlık imzasını taşıyor.

3.05 Tavan Yüksekliği, Her Dairesi Bahçeli, Balkonlu Ve Teraslı, Nefes Alan Sağlıklı Evler

Topkapı 29, 5 ile 15 katlı 16 ayrı konut bloktan meydana geliyor. Projede 1.441 daire bulunuyor. 1+1’den 5+1’e değişen boyutları ile, her dairesi bahçeli, balkonlu ve teras bahçeli hepsi nefes ve ışık alan bu daireler yaratıcı dokunuşlarla değer kazanıyor. Topkapı 29 Evleri’nde her daire balkonu, bahçesi veya teras bahçesiyle nefes alıp nefes veriyor. Bu açık alanlar sayesinde yemyeşil bir doğa da evlerin içine taşınıyor. Tüm daireler 8 m2 ile 28 m2 arasındaki geniş balkonları veya 35 m2 ile 80 m2 arasındaki özel bahçeleri ve teras bahçeleriyle nefes alan yaşam seçenekleri sunuyor. Tüm dairelerde 3.05 metre tavan yüksekliğine sahip proje, insan odaklı tasarımını, geniş yeşil alanları ve yeşile özgü zenginlikleriyle çeşitlendiriyor.

Her Yaştan İnsanlar İçin Sürdürülebilir Bir Tasarım Anlayışı

Topkapı 29’un doğaya saygı ile inşa edilen yeşil binaları, çevre dostu bina sertifikasyon sistemi LEED v4 Gold adaylık sürecine girmiş bulunuyor. Enerji ve su tasarrufuyla, atıkları minimuma indirerek, bina içlerinde hava kalitesini artırarak, çevreye ve sahiplerine saygıyla inşa ediliyor. Elektrikli otomobil şarj istasyonları, bisiklet parkurları ve enerjinin akıllı kullanımı da projenin ekosistemine büyük bir değer katıyor. Öte yandan İnsanı merkeze alan tasarım çizgisi ile dikkat çeken Topkapı 29, hem projeye hem bölgeye bir park da kazandırmış olacak. Topkapı 29 Park ile özellikle çocuklar ve yaşlılar toprağı hissedebilecek.

İstanbul Ve Bu Bölgede Yeni Buluşma Noktası

Cadde Mağazaları ve Alışveriş Yaşam Merkezi, deneyimlerle ve sürprizlerle dolup taşan bir Mücevher Kutusu. 46.000 m2’lik bir alanda hizmet verecek olan Yaşam Merkezi ve Alışveriş Merkezi, hem İstanbul’un en cazip ve hareketli adreslerinden biri olacak hem de Topkapı 29 sakinlerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak. Çok salonlu sinema, spor salonu ve çocuk oyun merkezinin de yer aldığı eğlence ve dinlenme tesisleri, yaya köprüsüyle Akzirve Gayrimenkul’ün bölgeye hediye edeceği 10.000 m2 büyüklüğünde bölge parkına bağlanacak. Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Markalı Otelin yanında yer alan markalı rezidans ise otel standartlarında hizmet ve olanaklara sahip, özel olarak tasarlanmış 1, 2 ve 3 odalı daireler ile yaşam bulacak. Topkapı 29 projesinde işletme hizmeti için dünyanın önde gelen zincir otel markalarından biri hizmet verecek. Ofis ve Paylaşımlı Ofisler, Akademik Residence ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ise yepyeni konseptleri ile çok yakında tüm detayları ile projeye hayat katacak.