Ege Yapı’dan Ispartakule’ye yeni proje geliyor

Ege Yapı’dan Ispartakule’ye yeni proje geliyor

Ege Yapı, tarafından hayata geçirilecek olan Ispartakule projesi için geri sayıma başlandı. Ege Yapı İstanbul’un Avcılar Ispartakule mevkiinde yükselecek yeni Ispartakule konut projesi için 21 Ocak 2022’de düzenleneyeceği basın lansmanı ile alıcısının beğenisine sunacak. Şu anda ön satış sürecinde olan Ege Yapı Ispartakule konut projesi satışa çıkmaya hazırlanıyor.

İstanbul’da Markalı konut projeleri 2022 yılında da hız kesmeden devam ediyor. 2022’de hayata geçecek olan yeni konut projelerine yenileri eklenirken, bu kapsamda İstanbul çevresinde önemli projeler yapan Ege Yapı, yeni bir projesini daha hayata geçirmek için düğmeye bastı bile. Ege Yap 2022 yılında toplamda 7 proje hayata geçirecek. Ispartakule Projesi’nde tamamı bahçeli, yeşil alanı bol olan 462 konutun yer alacağı Ege Yapı Ispartakule projesinde ev satışlarına başlanıyor.

2022’nin ilk markalı konut projesi

2022’in ilk markalı konut projelerinden birisini hayata geçirecek olan Ege Yapı, İstanbul’un en çok gelişen bölgesi olan Ispartakule’de yeni projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Projeleri ile bulunduğu bölgeye değer katan ödüllü projelerin markası Ege Yapı, Ispartakule’nin en değerli arazisinde, panoramik göl manzaralı yeni projesinin detaylarını ilk olarak basın mensupları ile paylaşacak. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı’nın ev sahipliğinde, 21 Ocak 2022 Cuma gerçekleştirilecek yeni yatırım zincirinin ilk etabı olan Ispartakule projesi lansman toplantısı ile alıcısının beğenisine sunulacak.

462 bahçeli konut

Panoramik göl manzaralı, tamamı balkonlu veya bahçeli 462 konut ve 53 ticari üniteden oluşacak olan Ege Yapı Ispartakule Projesi’nde 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri ile açık hava cadde mağazaları ve açık-kapalı otoparklar yer alacak.